AbiWord 2.9.4

AbiWord 2.9.4

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:9.4 MB
Üretici:SourceGear Corporation
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:27 Aralık 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (9.4 MB)
597 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

AbiWord, Office Word tarzı kelime işlemci ve yazım programı.

AbiWord programı dünya genelinde kullanılmakta olan çoklu platform desteği sağlayan bir kelime işlem programıdır. Son derece düşük söz konusu sistem kaynağını tüketmeyi deneyerek, etkili bir şekil de çalışmaktadır. AbiWord, üreticileri söz konusu olan bu programı son model ve sorunsuz kullanımlı olabilmesi kaydıyla bir yazılım seti ortaya çıkarmak istedi. Bu isteklerinin neticesinde bu programı yazmaya başladılar.

Bir kelime işlemcisi belgelerinizi çevrenizdekilerle paylaşamayacağınız zamanlarda ne işe yarar? AbiWord, Microsoft Word belgeleri, OpenOffice.org belgeleri, WordPerfect belgeleri, Zengin Metin Biçimi belgeleri, HTML web sayfaları ve daha fazla doküman türlerini okuyabilir ve yazabilir. AbiWord’un gelişmiş belge düzeni seçeneklerini kullanarak, profesyonel, bilimsel veya okumak eğlenceli olanı belgenize ekleyin. Belgenizin genel görünümünü geliştirmek için tablolar, madde işaretleri, listeler, resimler, dipnotlar ve birbirinden farklı yani stiller kullanın.

AbiWord programı aslında bahsedilen son model yazılım sisteminin sadece bir parçasıdır. Kendisi ise çok geniş bir ağa yayılmaktadır. AbiWord programının ilk sürümü Aralık 1998’de yayınlanmaya başlamıştır. Ve faaliyetlerine başlayarak son derece büyük ve geniş bir kullanıcı ağı oluşturmuştur. Programımızın arayüzü Mıcrosoft Word’un arayüzüne benzemekte ve kullanım açısından ise kullanıcılara bu kolaylık sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

597 kez indirildi

YORUM YAZIN