Advanced Woman Calendar (Modern Kadın Takvimi) v5.3

Advanced Woman Calendar (Modern Kadın Takvimi) v5.3

DosyaMerkezi.net
Lisans:Deneme
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:1.3 MB
Üretici:Live Micro Systems - Soft Orbits
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:26 Ekim 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (1.3 MB)
949 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Advanced Woman Calendar (Modern Kadın Takvimi) indir

Bir bebeğin doğumu her anne baba için önemli bir olaydır. Teknolojinin gelişimi ile, Advanced Woman Calendar yumurtlama takvimi yönetmenize yardımcı olmak için kadınlar için özel olarak dizayn edilmiştir. Kişinin vücudunu bilmesi özellikle kadınlar için çok önemlidir. Yumurtlama takvimi ile hamile kalmak umuduyla ya da doğal ve zararsız doğum kontrol yöntemlerini arayan bayanlar için güzel bir programdır.

Modern Bayan Takvimi regl döngüsünü gözlemlemenizi sağlayan hassas ve kullanımı kolay kişisel gebelik takvimi programıdır. Güvenli cinsel ilişki günlerini hesaplayarak, gebe kalmanıza veya gebeliği önlemenize, hatta bebeğinizin cinsiyetini ön görmenize yardımcı olur. Bu program doğal doğum kontrolü yöntemini kullanabilmeniz için geliştirilmiştir. Size doğurgan olduğunuz ( hamile kalma ihtimalinizin en yüksek olduğu) günleri, regl döngünüzü ve büyük ihtimalle kızınıza mı yoksa oğlunuza mı hamile kalacağınızı gösterir. Sonuçların anlaşılması en kolay yöntem olan takvim üzerinde farklı renklendirmeler ile gösterilir.

Gebelik: Advanced Woman Calendar sizin için bir rehber olacaktır. Yazılım tarafından önerilen yönergeleri izleyerek bir hamilelik planlıyorsanız işte tam size göre bir program. Ayrıca  bu yazılım ile  cinsiyet tahminide mümkün.

Adet döngüsü hesaplama: Bu yazılımın ana işlevi hamile kalmak için dönem hesaplamak. Bunun için, sadece yazılıma gerekli bilgileri girmek yeterlidir. Program adet döngüsü ile ilgili diğer bilgileri hesaplar. Advanced Woman Calendar renk kodları ile yumurtlama zamanını takvim üzerinden görüntüler.

Yumurtlama hesaplama: Adet döngüsü analizi ve yumurtlamanın ve en verimli döneminin tahmin edilmesine yardımcı olur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

949 kez indirildi

YORUM YAZIN