AGSoft Çek Senet Takip Programı

AGSoft Çek Senet Takip Programı

DosyaMerkezi.net
Lisans: Kısıtlı
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:2.6 MB
Üretici:AGSoft
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:4 Nisan 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (2.6 MB)
2694 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

AGSoft Çek Senet Takip Programı indir

Sizde çek, senet takibi ile ilgili gelir ve giderlerinizi daha kolay ve hatasız takip etmek istiyorsanız işinizi kolaylaştıracak yardımcı bir program. Pratik olarak çek-senetlerin takibi, günlük kasanın takibi ve firmaların borç-alacak takibinin yapılması amacıyla hazırlanmıştır. Aynı firmaları farklı döviz birimleri ve çek resimlerini kayıt etmesi bir avantajdır.

Programda yapabilecekleriniz.
• Alınan çek ve senetlerin vadelerine göre takip edilmesi.
• Verilen çek ve senetlerin vadelerine göre takip edilmesi.
• Çekleri döviz cinsine göre takip edebilme.
• Çeklere scanerdan taranmış ön ve arka bölümlerini çeke ekleyerek evraklarını takip edebilme
• Aynı cari hesabı farklı para birimleri ile takip edebilme
• Vadesi gelen çekleri program anasayfasında yaklaşan vade tarihine göre sıralı farklı renklerde takip edebilme
• BMSV hesaplayabilme ve bunu cari hesaba aktarıp aktarmama konusunda tercih edebilme
• Hesaplanan vade farkını cari hesaba ekleyip eklememe tercihi
• Çek tahsilatında otomatik kur farkı hesaplama
• Program ana sayfasında anlık borç ve alacağı izleyebilme
• Program ana sayfasında cirolanan çekleri izleyebilme
• Program ana sayfasında günlük notlar alıp izleme
• Günlük döviz kuru izleyebilme
• Tek tuşla hızlı rapor alabilme

Programın Kullanımı (Menü Başlıklarına Göre Sıralı)

Firma Cari Kart Giriş ve Değişiklik: Programa çek veya senet girişi yapabilmeniz için çek veya senedin alındığı firmanın cari hesap bilgilerinin açılmış olması lazımdır. Bu işlem için “Firma Cari Kart Giriş ve Değişiklik” bölümünden girişinin yapılması gereklidir. Bu bölüm ile firma hakkında temel ayarlar yapılır. Bunlar firmanın genel bilgileri (ünvan,adres,telefon vs.) ile programda kullanılacak (faiz,masraf,BSMV vs) ayarlardır. Bu bölüme ayrıca firma hakkında geniş açıklama da eklenebilir.

Firma Cari Hareket ve Tahsilat: Firmaların cari hesaplarının raporlandığı ve detay firma hareketlerinin izlendiği, firmaya yapılan nakit ödeme veya tahsilatların yapıldığı bölümdür.

Alınan Çek ve Senet Giriş Bordro: Alınan çek ve senetlerin girişinin yapıldığı ve hesaplamalarının yapıldığı bölümdür. Bu bölümde “Firma” kutucuğu çift tıklanılarak “Firma Cari Kart ve Değişiklik” bölümünden daha önceden kayıt edilmiş firmalara ulaşılarak çek ve senet girişleri yapılır ve otomatik olarak carı kartına tutar işlenir.

Verilen Çek ve Senet Çıkış Bordro: Verilen çek ve senetlerin çıkışının yapıldığı ve hesaplamalarının yapıldığı bölümdür. Bu bölümde “Firma” kutucuğu çift tıklanılarak “Firma Cari Kart ve Değişiklik” bölümünden daha önceden kayıt edilmiş firmalara ulaşılarak çek ve senet çıkışları yapılır ve otomatik olarak carı kartına tutar işlenir. Çek çıkışları “Çekler” tuşundan daha önceden giriş yapılmış (alınmış) çeklerden seçilmek suretiyle yapılır.

Günlük Döviz Kur Girişi ve Rapor: Günlük dövizlerin izlendiği döviz cinslerinin girildiği bölümdür.

Alınan Çek ve Senet Listeleri: Alınmış çeklerin liste olarak izlendiği bölümdür. Bu bölüm ile ayrıca çeklere taranmış evraklar (JPEG ve GIF formatında) eklenir.

Verilen Çek ve Senet Listeleri: Cirolanmış çeklerin liste olarak izlendiği bölümdür. Bu bölüm ile ayrıca çeklere taranmış evraklar (JPEG ve GIF formatında) eklenir.

Alınan Çek ve Senet Bordroları: Alınmış çeklerin “Alınan Çek ve Senet Giriş Bordro”‘ların liste olarak izlendiği bölümdür.

Verilen Çek ve Senet Bordroları: Cirolanmış çeklerin “Verilen Çek ve Senet Giriş Bordro”‘ların liste olarak izlendiği bölümdür.

Benzer Konular

  • Taksitçi Taksitli Satış Programı v4.0 Taksitli satış yapan firmaların hesaplarını kolayca takip edebilecekleri programdır. Taksitli satış yapan tüm firmalar için tasarlanmış entegre paket programdır. Bu program ile beyaz eşya […]
  • Boş Çek Örneği İndir Boş Çek Örneği İndir Çek Nedir? Nerelerde kullanılır? Firmalar yüklü miktarda yaptıkları alışverişlerini belirli bir zamanda ödemek amacıyla kullandıkları resmi belgeye Çek denir. Linkte […]
  • Boş Senet Örneği Boş Senet Örneği  indir Ticari anlaşmalarda daha çok eski dönemde çok fazla tercih edilen ancak günümüzde birtakım sıkıntılar nedeniyle çok da popüler olmayan ancak yinede kullanılmaya […]
  • GnuCash 2.6.18 GnuCash, Kişisel / Küçük İşletmeler için Muhasebe Programı. GnuCash ile kazançlarınızı ve harcamalarınızı kolayca izleyin! GnuCash, banka hesaplarınızdaki paranızı, stoklarınızı ve […]
  • Beyanname Düzenleme Programı 01.12.2015 E-Beyanname Düzenleme Programı. Sizde firmanız adına E-Beyanname uygulamasından faydalanmak istiyorsanız verdiğimiz linkten Beyanname Düzenleme Programını indirerek Gelir İdaresi […]

RelatedPost

2694 kez indirildi