Aile Bildirim Formu 2017

Aile Bildirim Formu 2017

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:67 KB
Üretici:indirmedya.com
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:10 Şubat 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (67 KB)
6110 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 2,50 out of 5)
Loading...Loading...

Aile Bildirim Formu indir

Personelinize ait tüm kimlik bilgilerinin bulunduğu belgeye  Aile Bildirim Formu (AGİ) denir. Bu belgede tüm aile fertlerine ait gerekli olabilecek detaylı bilgiler yer almaktadır. Kişi özlük dosyasında bulunması gereklidir.

Bu formlar ile birlikte Aile ve Çocuk yardımından yaralanan personelin eşleri ve çocukları ile ilgili Sosyal Güvenlik kurumuna bağlı olmayanların (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) durumlarını gösterir belgeleri (internet çıktısı olabilir), söz konusu formlara eklemeleri gerekmektedir.

Bekar olanlar veya Aile ve Çocuk yardımının herhangi birinden yararlanmayan personelin formları doldurmalarına gerek bulunmamaktadır.

Eşi Emekli olanların ise sadece Aile Durum Bildirimi Formunu doldurmaları yeterli olacaktır. İş yerleri için çalışanlarının aile bilgilerini öğrenebilmesi için hazırlanmış formdur.

Çalışanlar için ise iş verenlerine eksiksiz bilgi vermeleri açısından aile bildirim formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir, aksi taktirde asgari geçim indiriminde eksik yada fazla ödeme alabilirler.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

6110 kez indirildi

YORUM YAZIN