AIMP Classic 4.13.1886

AIMP Classic 4.13.1886

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:8.4 MB
Üretici:Artem Izmaylov
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:14 Şubat 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (8.4 MB)
1000 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

AIMP Classic, Windows Media Player ve Winamp yazılımlarına alternatif bir ücretsiz medya oynatıcı programıdır.

Müzik dosyalarınızı oynatabileceğiniz ücretsiz ve gelişmiş bir çoklu medya oynatıcı arıyorsanız AIMP Classic tam ihtiyacınız program olabilir. Winamp‘a alternatif olarak kullanabileceğiniz program; küçük dosya boyutu, sistem kaynaklarını oldukça ılımlı kullanması, hızlı ve stabil çalışması, gelişmiş özellikleri ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Etiket editörü, kayıt aracı, ses dönüştürme gibi gelişmiş özelliklere sahip olan program ile bir medya oynatıcı üzerinde sahip olmak isteyebileceğiniz özelliklerden çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda şık ve sade arayüzü üzerinde kullanıcılara adeta görsel bir şölen sunan AIMP Classic’ in tema desteği de bulunmaktadır. Kendinize en uygun olacağını düşündüğünüz temaları seçebilir ve AIMP Classic üzerinde kolayca kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak piyasada yer alan en kaliteli medya oynatıcılar arasında yer alan AIMP Classic, alternatif bir medya oynatıcı arayan tüm kullanıcıların denemesi gereken bir yazılımdır. Programın arayüzü gelişmiş olmakla beraber, menüleri kullanışlı; arka planda rahatlıkla çalışabiliyor. Program Rus yapımıdır. Hızlıdır, sistemi yormaz. Program, ayrıca Utilities isimli bir araçla birlikte kuruluyor.

AIMP Özellikleri:

*Ses ve müzik format dönüştürücüsü,
*Ses kayıt seçeneği,
*Etiket düzenleyicisi,
*Eklenti editörü,
*Hassas ekolaysır ayarı,
*Ses iyileştirme özelliği.

Oynattığı Formatlar:

.CDA, .AAC, .AC3, .APE, .DTS, .FLAC, .IT, .MIDI, .MO3, .MOD, .M4A, .M4B, .MP1, .MP2, .MP3, .MPC, .MTM, .OFR, .OGG, .RMI, .S3M, .SPX, .TAK, .TTA, .UMX, .WAV, .WMA, .WV, .XM

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

1000 kez indirildi

YORUM YAZIN