Alarmset 6.0.05

Alarmset 6.0.05

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:2.7 MB
Üretici:Melsis Electronics
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:13 Ocak 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (2.7 MB)
619 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Alarmset geliştirilmiş bir alarm yazılımıdır.

Alarm ihtiyaçlarımızı genellikle cep telefonlarımızla, dijital kol saatlerinizle, evde veya iş yerinde kullandığımız çalar saatlerimizle gideririz. Alarmset yazılımını bilgisayarınıza kurarak tüm diğer kullandığınız alarmların özelliklerine sahip geliştirilmiş bir alarm yazılımına sahip olacaksınız. Alarmset, son versiyonu ile yazılar yerine simgelere ağırlık verilerek kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak seviyeye getirildi.

Programı ile belirlediğiniz ileri bir tarihe alarm girebilir ve tarihi otomatik ayarladığı için saate göre sürekli tarih girmenize gerek kalmaz. XP, 2000, NT kullanıcıları için ayarladıkları zamanda bilgisayarı ve oturumu kapatma, bilgisayarı yeniden başlatma özellikleri de yeni versiyonu ile birlikte yazılıma eklendi. Sürekli kullanmamız gereken alarmlar için “Sık Kullanılanlar” adı altında kaydederek istediğinizde tek tıklamayla otomatik olarak aktif hale getirebilirsiniz. Snooze, Alarm erteleme özelliği ile 5 – 30 dk. arasında belirlediğiniz süre kadar alarmı kolayca erteleyebilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak saat başı ve yarım saatte bir küçük hatırlatıcı sesli uyarı ve pencere ile periyodik hatırlatma fonksiyonunu kullanabilirsiniz. Alarm için istediğiniz müziği veya videoyu da kullanabileceksiniz.

Program normal çalışma anında minimum derecede çok az işlemci kullanacak şekilde tasarlandığından sisteminizin performansını düşürmez. Bu sayede arka planda çalıştığını hissetmezsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

619 kez indirildi

YORUM YAZIN