Alternate Archiver 3.410

Alternate Archiver 3.410

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:3.65MB
Üretici:alternate-tools
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:13 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (3.65MB)
727 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Alternate Archiver; bilgisayarınızdaki kayıtlı klasör ve dosyalarınızı belirli bir düzen içinde arşivlemenizi sağlayan ücretsiz bir arşiv düzenleme yazılımıdır.

Alternate Archiver, yeniden adlandırma, arşivleme, parçalama, temizleme, senkronizasyon, raporladığı günlük ayrıntıları ve filtre özellikleri ile Gelişmiş Dosya Yöneticisi programıdır. Gösterilen bilgiler her dosya için son değişiklik isim, boyut, tip ve tarihi içerir. Bir klasörü sağ tıklayarak tüm dosyaları seçebilir ve isim, boyut, tür veya tarihe göre düzenleyebilir, gruplar halinde bunları yeniden adlandırabilir veya arşivinizde onları saklayabilirsiniz.

Alternatif Archiver programının entegre bir posta istemcisi olduğundan uygulama arabirimi herhangi bir e-posta adresinden diğer bir e-posta adresine seçtiğiniz belgeleri göndermeniz için izin verir.

Alternate Archiver; bilgisayarınızda bulunan tüm dosya ve klasörlerinizi bir düzen dahilinde arşivlemenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir arşiv düzenleme yazılımıdır. Alternate Archiver yazılımı içeriğinde; farklı kriterlere göre yeniden adlandırma, düzen yapısında arşivleme, arşivinizi birden fazla kişiye gönderebilme gibi bir çok işlevsel özellikleri barındırmaktadır.

Alternate Archiver sürükle – bırak yöntemini desteklemektedir. Bu sayede kolaylıkla dosyalarınızı ve klasörlerinizi arşivinizin içerisine taşıyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

727 kez indirildi

YORUM YAZIN