appdata.dll

appdata.dll

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:7 KB
Üretici:Microsoft
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:26 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (7 KB)
974 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...Loading...

appdata.dll indir

Hemen hemen her türlü oyun veya program kurarken veya başlatım sırasında sıkça karşılaştığımız .dll hatalarından biri de appdata.dll hatasıdır. Verdiğimiz linkten appdata.dll  dosyasını indirerek kullanabilirsiniz.

appdata.dll dosyasını c :Windows/System32/ dizinine kopyalayarak hatadan kurtulabilirsiniz. appdata.dll hatası, veren yazılımın (oyun, program v.b) bulunduğu dizine appdata.dll dosyasını kopyalayın. Windows Başlat menüsüne Çalıştır yazarak açılan sekmeye CMD yazıp enter tuşuna basınız. Sonrasında ise açılan siyah ekrana appdata.dll yazarak enter tuşuna basarsanız kesin olarak problemden kurtulabilirsiniz.

Windows 95/98/Me için : appdata.dll dosyasını C: \ Windows \ System (Windows 95/98/Me), dizinine kopyalayıp bilgisayarını yeniden başlatın.
Windows NT/2000 için   : appdata.dll dosyasını C: \ WINNT \ System32 (Windows NT/2000), dizinine kopyalayıp bilgisayarı yeniden başlatın.
Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 için : appdata.dll dosyasını C: \ Windows \ System32 (Windows XP, Vista, 7, 8),dizinine kopyalayıp bilgisayarı yeniden başlatınız.
Windows 64-bit için         : appdata.dll dosyasını C: \ Windows \ SysWOW64 \, dizinine kopyalayıp bilgisayarı yeniden başlatınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

974 kez indirildi

YORUM YAZIN