Ashampoo Snap 2017 1.0.1 FREE

Ashampoo Snap 2017 1.0.1 FREE

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:50 MB
Üretici:Ashampoo GmbH & Co.
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:8 Haziran 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (50 MB)
534 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Ashampoo Snap, istediğiniz ekran görüntüsünü alabileceğiniz en iyi ekran yakalama programıdır.

Ashampoo Snap yazılımı ile ekranınızın tamamını veya size gerekli olan kısmını mause yardımı ile seçerek hızlı ve kolay biçimde ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Belge veya metin görüntüsü yakalamanın yanı sıra yazılım ile fotoğraf ve videoları da kolayca yakalayabilir ve ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Ve tabii yeni video yakalama teknolojisi ile yazılımla video kaydı da yapabilirsiniz. Kısaca yazılım sahip olduğu geniş kapsamlı özellikler ile ekranınız üzerindeki her şeyi anlık olarak yakalamanıza izin vermektedir.

Ashampoo Snap yazılımı ile ekranınızdaki görüntüleri istediğiniz şekilde yakalama imkanına sahipsiniz. İsterseniz açık bir pencereyi, herhangi bir alanı, çalışan bir uygulamayı, yazı alanını yani aklınıza gelebilecek her alanı istediğiniz şekilde yakalayabiliyorsunuz.

Video yakalama özelliği ise oldukça gelişmiş durumda; video yakalarken işlemi durdurup kaldığı yerden başlatabilir, video alanına yakınlaşıp uzaklaşabilirsiniz. İster farenizde seçtiğiniz bir alanı ister açık bir pencere alanını seçebilirsiniz. Hatta video tanıtımları hazırlayabilirsiniz.

Çekmekte olduğunuz video görüntülerine ses ekleyerek bilgisayarınız üzerinde yaptığınız bir işlemin tanıtımını yapabilmeniz de oldukça zevkli bir işlem. Bunlara ek olarak yaptığınız yakalamalardan çıkan sonuçları yazılımın sahip olduğu araçlarla düzenleyebilir, kaydedip istediklerinizle paylaşabilirsiniz.

Yazılımın Yeni Sürümündeki Özellikler:

*Yeni video yakalama teknolojisi.
*Yeni efektler ve seçenekler.
*Yeni video çözücü desteği.
*Çoklu monitör desteği.
*Video kaydını duraklatabilme.
*Geliştirilmiş araçlar.

Ashampoo Snap Free Android İNDİR

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

534 kez indirildi

YORUM YAZIN