Banka Hesap Kapatma Dilekçesi

Banka Hesap Kapatma Dilekçesi

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:11 KB
Üretici:dosyamerkezi.net
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:1 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (11 KB)
661 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Banka Hesap Kapatma Dilekçesi indir

Sizde can sıkıcı durumda kalmayın, gereksiz yere hesap işletim ücreti ödemeyin. 

Banka müşterileri tarafından uzun süre kullanmadıkları hesaplarına ait (hesap işletim ücreti ) kesilmeye başlanacak olması panik havası oluşturmuş durumda. Banka hesap kapatma dilekçesi, Banka hesabı kapatma, bankada hesap hemen kapanır mı? Banka hesabı nasıl kapatılır? Banka hesabımı kapatmak istiyorum. Bu soruların cevabını aşağıdaki yazıda bulabilirsiniz.

Bankalar tarafından ulaşılmayan veya daha önceden hesabı olup olmadığını hatırlamayan vatandaşlar bankalara müracaat ediyorlar. Hesap işletim ücretinin kesilmeye başlanacak tarih olan 28 Haziran 2014 geçmesine rağmen bankalara gidenlerde yoğunluk devam ediyor.

Hiç ummadığımız bir anda hesabımız eksi bakiyeye düştüğünde ya da en ufak para yatırmada yatırılan para olduğu gibi banka hesap işletim ücreti kesintisi altında bizden kesildiğinde çok üzülebiliriz.Bu nedenle, böyle bir duruma düşmemek için kullanmadığınız banka hesaplarınızı mutlaka ama mutlaka kapatmanız gerekmektedir. Banka hesabını kapatmak için, aşağıdaki banka hesap kapatma dilekçesini kendinize göre düzenleyip ilgili hesabınızın bulunduğu banka şubesine giderek gişe görevlisine teslim ediniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

661 kez indirildi

YORUM YAZIN