CabinetSoft Mobilya Çizim Programı 1.6.0

CabinetSoft Mobilya Çizim Programı 1.6.0

DosyaMerkezi.net
Lisans:Deneme
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:22.3 MB
Üretici:Notasyon Bilişim
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:29 Aralık 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (22.3 MB)
2571 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

CabinetSoft programı ile ölçüsü alınan siparişlerin fiyatlandırma, tasarım ve üretim aşamasını takip edebilirsiniz. Tasarlanan modüller için toplu fiyat ve üretim raporları oluşturabilirsiniz.

CabinetSoft programı ile müşterilerinize istediği mobilyaya ait bütün detayları net olarak gösterebilir, gerekli düzenlemeleri anında yapabilir ve maliyet çıkartabilirsiniz. Program üretim aşamasında kullanılacak olan tüm malzemelerin parça ölçülerini, bant metrajlarını ve aksesuar miktarlarını çıkarır. Tasarlamış olduğunuz modelleri tekrar kullanmanız için kaydedebilirsiniz.

Tasarımlarınız 3 Boyutlu olarak incelenebilir. 3 Boyutlu Büyütme, Patlatma ve Renklendirme özellikleriyle gözden kaçabilecek hatalar giderilebilir. 3 Boyutlu olarak resim oluşturulabilir ve çıktı alınabilir. Kenar bandı hesapları, net ölçü, sunta, plaka, mebran ölçü hesaplamalarını yapar. Bu hesapları üretime dönüştürür. Özel CAD eğitim almanız gerekmez.15 dakikalık eğitim tasarlamanız için yeterlidir.

Ofis dolapları, mutfak dolapları, gardırop, kesonlar, düz masalar, tv ünite vb.. ürünlerin tasarımı çok kolaydır. Tasarlanan ürünün parça ölçülerini, bant metrajlarını ve aksesuar miktarlarını çıkarır. Birden fazla ve farklı adetlerde kayıtlı modüllerden (kabin, ürün) fiş (reçete) tanımı yapılabilir.

Fişi oluşturan modüllerin kesim listesini, otomatik KopEksper firesiz kesim programına aktararak en az fire ile kaç plaka ve kaç m tül Kenar Bandı kullanıldığı hesaplanabilir. Tüm listeler Excel’ e aktarılabilir. Kartela Rengi Ekleme. 1000 ‘e yakın firma kartela renkleri vardır.

Programı Mobilya sektörü haricinde CabinetSoft programını, Makine Sanayi, Yapı, Dekorasyon, Dış Cephe, Alüminyum, Metal, Cam ve daha bir çok farklı sektörlerde de kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

2571 kez indirildi

YORUM YAZIN