CCleaner 5.39.6399

CCleaner 5.39.6399

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:5.1 MB
Üretici:Piriform
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:12 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (5.1 MB)
1087 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

CCleaner, gereksiz dosyaları silerek daha hızlı bir bilgisayara kavuşun.

Sisteminizi en uygun şekle sokmanın en güvenli aracı CCleaner‘ dır. Programı bilgisayarımıza yüklediğimizde güvenliğimiz en üst sevide olur.  Sisteminizdeki kullanılmayan dosyaları silebilmektedir. Sizde verdiğimiz linkten programı indirerek kullanabilirsiniz.

Yazılım 3 temel başlıkta kullanıcılara en iyi performansı vermektedir. Bunları aşağıda bulunan sıralamada inceleyebilirsiniz. Verilen tariflere göre hareket ederseniz sisteminiz maksimum performansta  çalışacaktır.

1- Sabit diskinizde zamanla biriken gereksiz dosyaları temizlemek için, ana menü üzerinden “Cleaner > Windows > Analiz > Temizliğe Başla” yolunu izleyerek gerekli temizlik işlemini yapabilirsiniz. Kutucuklardaki varsayılan olarak işaretli alanları değiştirmemenizi önerebilirim.

2- Tüm yazılımların artıklarını temizleme özelliğine sahiptir. Ana menü üzerinden  “Cleaner > Uygulamalar > Analiz > Temizliğe Başla” yolunu izleyebilirsiniz. Bu sayede kullandığınız yazılımların oluşturduğu tüm artık verilerden kurtulmuş olacaksınız.

3- Kayıt defteri üzerindeki gereksiz girdileri temizlemek ve onarılması gerekenleri onarmaktır. Bu sayede sisteminizdeki birçok hatadan kurtulmuş olacaksınız. Ana menü üzerinden “Kayıt Defter > Sorunlar İçin Tara > Seçili Sorunları Çöz” yolunu izleyebilirsiniz.

Program ile neleri temizleyebiliriz:

Internet Explorer Temporary files, URL history, cookies, Otomatik form tamamlama geçmişi, index.dat., Firefox Temporary files, URL history, cookies, download geçmişi. Windows Çöp kutusu, Son Açılan Dökümanlar, Temporary files ve Log dosyaları, Registry Temizleyicisi Kullanılmayan ve eski kayıtlar: Dosya Uzantıları, ActiveX Kontrolleri, ClassIDs, ProgIDs, Uninstallers, Shared DLLs, Fonts, Help Dosyaları, Dosya Yolları, Icons, Hatalı kısa yollar ve üçüncü-parti uygulamaların geçici ve geçmiş dosyaları Opera, Media Player, eMule, Kazaa, Google Toolbar, Netscape, MS Office, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR, WinAce, WinZip ve daha da fazlası.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

1087 kez indirildi

YORUM YAZIN