CCleaner Slim 5.22

CCleaner Slim 5.22

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:5.26 MB
Üretici:Piriform Ltd.
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:27 Eylül 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (5.26 MB)
1029 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

CCleaner Slim, bir sistemi en uygun şekle sokma ve güvenlik aracıdır.

CCleaner Slim, sisteminizdeki yer kaplayan veya kullanmadığınız gereksiz dosyaları temizlemenize yarayan ücretsiz bir yazılımdır.  Bu yazılım Türkçe dil desteğine de sahiptir. Standart sürümünden farklı olarak daha küçük boyutlu ve araç çubuğu yüklemesi yapmaz.

CCleaner Slim 3 temel başlığa sahiptir;

*İlk olarak, sabit diskinizde zamanla biriken gereksiz dosyaları temizlemektir. Özellikle İnternet Explorer ve Windows Gezgini nedeniyle biriken tampon dosyaları zaman içerisinde sisteminizde gereksiz yer kaplar temizlenmeleri gerekir. Ana menü üzerinden “Cleaner > Windows > Analiz > Temizliğe Başla” yolunu izleyerek gerekli temizlik işlemini yapabilirsiniz. Kutucuklardaki varsayılan olarak işaretli alanları değiştirmemenizi öneririm.

*Yazılımın ikinci temel işlevi ise; bilgisayarınızda kurulu olan yazılımların artıklarını temizlemektir. Yazılım neredeyse sık kullanılan tüm yazılımların artıklarını temizleme özelliğine sahiptir. Ana menü üzerinden “Cleaner > Uygulamalar > Analiz > Temizliğe Başla” yolunu izleyebilirsiniz. Bu sayede kullandığınız yazılımların oluşturduğu tüm artık verilerden kurtulmuş olacaksınız.

*Yazılımın üçüncü temel işlevi ise; kayıt defteri üzerindeki gereksiz girdileri temizlemek ve onarılması gerekenleri onarmaktır. Bu sayede sisteminizdeki birçok hatadan kurtulmuş olacaksınız. Ana menü üzerinden “Kayıt Defter > Sorunlar İçin Tara > Seçili Sorunları Çöz” yolunu izleyebilirsiniz.

Cleaner Slim yazılımının yüklü yazılımları kaldırma, sürücü temizleme, açılış uygulamalarını düzenleme, sistem geri yükleme gibi ek özellikleri de bulunmaktadır. Kolay kullanılır yapısı, oldukça hızlı çalışması, kullandıktan sonra sisteminizi şaşırtıcı biçimde hızlandırması ile oldukça başarılı bir yazılım olan Cleaner Slim mutlaka kullanmanız gereken bir araçtır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

1029 kez indirildi

YORUM YAZIN