ClashBot v7.8.1

ClashBot v7.8.1

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:4.1 MB
Üretici:CLASHBOT
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:26 Şubat 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (4.1 MB)
1285 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

ClashBot – Clash Of Clans Bot Programı indir

Clash of Clans oyununda hile yapmak isteyenler için hazırlanmış başarılı bir bot. Android ve iOS cihazları üzerinde popüler bir strateji oyununda iksir kasmak ve hile yapmak istiyorsanız bot programından yararlanabilirsiniz.

Oyuncuların daha iyi anlayacağı üzere botlar oyunlarda bize haksız kazanç sağlamakta. Yani oynamadığınız halde sizin yerinize oynayabilen bot, böylece bir çok maden ve kaynak getirisi sağlamaktadır. Eğer sizde gelişim sağlamak istiyorsanız ClashBot‘u deneyebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bot programını sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Düzenli olarak güncellenen program ile oyundan banlanmanız mümkün. Çünkü oyunda hile yapıyorsunuz. Gözlemlediğim kadarıyla Clash of Clans’ın geliştirici Supercell firması bu konu üzerinde ne yazık ki hassasiyete sahip değil.

ClashBot neler yapabiliyor?  Kazancım ne olacak?  ClashBot’u Nasıl kullanacağım?

*ClashBot çalıştırıldıktan sonra belirlemiş olduğunuz ayarlara göre otomatik asker basabilir, madenlerinizi toplayabilir, elde ettiğiniz getiriye göre bina ve duvar yükseltmeleri yapabilir.
*Belirlediğiniz kupa sayısı limitine göre eğer yapılan savaşlarda bu rakam geçilirse, yine otomatik olarak kupa sayısını düşürme.
*Oyunda online kalmanızı sağlayarak köyünüze yapılacak saldırıları engelleme.
*Altın, mor iksir ve kara iksir kazanma. (ganimet) Yapacağınız ayarlara göre ister ganimet isterseniz de kupa kasma için botu kullanabiliyorsunuz.

ClashBot ile hile yapma dosyasını verilen linkten indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

1285 kez indirildi

YORUM YAZIN