Crysis 2 fmod_event_net.dll

Crysis 2 fmod_event_net.dll

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:801 KB
Üretici:Microsoft
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:4 Ocak 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (801 KB)
1270 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Crysis-2-fmod_event_net.dll indir

Dünyanın en gözde ve harika görsel efektleri olan aksiyon ve savaş oyunlarının en çok beğenileni ve tercih edileni şüphesiz Crysis 2 oyunudur.Oyun oynarken sanki o dünyanın içerisindeymiş gibi hisseder ve zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız bile.Tabii heyecanla aldığınız Crysis 2 oyununu bilgisayarınıza kurmaya kalktığınızda hatalar zinciri sizi takip etmeye başlar.

Öncelikle Crysis 2 açmaya çalıştığınızda Crysis 2 fmod_event_net.dll  hatası hatası alıyorsanız bu demek oluyor ki bilgisayarınızda oyunun bazı bileşenleri eksiktir.Bazı sitelerde sorunuzun cevabını bulmaya çalışırsınız ama nafile sahte linklerden oluşan girdabın içinde kaybolup gidersiniz  Pek çok kullanıcı istenilen her şeyi yapmasına rağmen hatalarını çözemez. Tüm bu karmaşayı engellemek için aşağıda yer alan yazılımı kurmanız  sorununuza çare olacaktır.

Crysis 2 fmod_event_net.dll hatası çözümü

  • Windows XP (32 & 64 bit), Windows Vista (32 & 64 bit), Windows 7 (32 & 64 bit), Windows 8 (32 & 64 bit) kullanıyorsanız linkte yer alan fmod_event_net.dll yazılımını indirin.
  • Crysis-2-fmod_event_net.dll-fixer.exe dosyasını çalıştırın.
  • İleri‘yi tıklayarak kurulumu tamamlayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

1270 kez indirildi

YORUM YAZIN