Defraggler v2.21.993

Defraggler v2.21.993

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:4.4 MB
Üretici:Piriform Ltd
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:27 Mart 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (4.4 MB)
686 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Diğer programların aksine seçimini yaptığınız dosya ve klasörleri birleştirmenize yarayan disk birleştirme uygulamasıdır.

Defraggler sabit diskinizdeki dosyaların birleştirme işlemini gerçekleştirmek için size yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Sabit diskinizi birleştirme ile önemli ölçüde bilgisayarınızın performansını artırabilirsiniz. Bu araç sayesinde birleştirmeniz gereken blokları görebilir ayrıca birleştirdiğiniz bölümlerin bir daha parçalanmasını önlemek amacıyla vereceğiniz talimat ile günlük, haftalık veya aylık birleştirme planlaması yapabilirsiniz.

Yazılımın Özellikleri :

İstenilen dosyanın tamir edilmesi :
Defraggler ile sürücüdeki istediğiniz dosyayı seçerek tamir edebilirsiniz. Böylece koca bir diskin tamir olmasını beklemenize gerek kalmaz.

Kullanışlı ve Taşınabilir :
Defraggler, diğer Piriform programları gibi (CCleaner ve Recuva) aynı mimaride yazıldı ve tek EXE dosyası ile çalışıyor. Bu sayede taşınabilir diske atabilir ve herhangi bir bilgisayarda kullanabilirsiniz.

Vista Desteği :
Defraggler, Windows 2000’den itibaren tüm Windows sürümlerini desteklemektedir. Ayrıca 64 bit desteği eklenmiştir, NTFS ve FAT32 dosya sistemleri ile sorunsuzca çalışabilmektedir.

Dosyaların Saptanması :
Defraggler, seçtiğiniz sürücüdeki dosyaları analiz ederek bölünmüş dosyaların listesini sunar. Bunlardan birini veya birçoğunu seçerek birleştirebilirsiniz. Ayrıca o dosyaların diskteki yerini de göstermektedir.

İndireceğiniz bu program içerdiği reklamlar nedeniyle bazı virüs yazılımlarında uyarı verebilir. Kurulum sırasında karşınıza çıkacak olan reklam, ana sayfa değişikliği ve araç çubuğu (toolbar) gibi yüklemeleri kesinlikle kabul etmeyiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

686 kez indirildi

YORUM YAZIN