Don’t Panic v3.1.0 Build 30

Don’t Panic v3.1.0 Build 30

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:1.2 MB
Üretici:Adrian-Costin Tundrea
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:24 Mart 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (1.2 MB)
587 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Don’t Panic, mause tıklamasıyla ekranınızdaki bütün açık olan sayfaları gizleyebilir veya aktif edebilirsiniz.

Bilgisayar ekranınızda açık olan sayfaların istemediğiniz kişiler tarafından görünmesini istemiyorsanız bu program tam size göre. Uygulayacağınız mause tıklamasıyla  istenmeyen durumlardan kurtulabilirsiniz. Sadece bir düğmeye basarak, bir kerede birden fazla programları kapatmak için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Uygulamanın arayüzü (ekranın sağ alt tarafına yerleştirilmiş bir düğme) panik durumunun yanı sıra, program davranışını yapılandırmak “Seçenekler” alanına gitmek için geçiş sağlayan standart bir pencereden oluşur. Aynı zamanda Internet Explorer geçmişini, önbelleği ve çerezleri yanı sıra boş Geri Dönüşüm Kutusu ile birlikte Recent Files klasöründen tüm kısayolları silebilirsiniz.

Basit kullanımlı bir program, sistem kaynaklarının son derece düşük miktarda kullanır, mükemmel bir tepki süresine sahip ve donma, çökme veya testler sırasında herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Mouse tuşuyla ekranınızdaki bütün pencereleri tek tıklamayla görünmez yapıp tekrar tıklayarak hepsini görünür hale getirebilirsiniz. Gizli işler yürütüyorsanız ve bir baskından korkuyorsanız bu program tam size göre.

Don`t Panic 4.0

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

587 kez indirildi

YORUM YAZIN