El Feneri – Tiny Flashlight v5.2.4

El Feneri – Tiny Flashlight v5.2.4

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:1,4 MB
Üretici:Nikolay Ananiev
İşletim Sistemi:Android
Son Güncelleme:12 Mayıs 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (1,4 MB)
801 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

El Feneri – Tiny Flashlight telefonunuzdaki aydınlık dünyanız.

Android cihazlarınızda kritik anlarda kullanabileceğiniz ve markette en çok indirilen El Feneri uygulaması olan Tiny Flashlight ile cihazınızın kamera Led’ ini , flaşını, ekranını fener olarak kullanabilirsiniz. Özellikle karanlıkta çok yoğun bir ışık yayan kamera flaşını kullanması sebebiyle en parlak ışığı elde edeceksiniz. Bu sayede karanlık korkunuzu yenebilir, yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir veya birilerine yardımcı olabilirsiniz.

*Kamera LED flaşı

– Uygulamamız parlak bir ışık yaymak için telefonunuzun kamera flaşını kullanır. Lütfen bazı cihazların kamera flaşının olmadığını unutmayın. Bu durumda, led flaşı seçeneği kullanım dışı kalacaktır, ama yine de ekran ışıkları seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz. 

*Ekran Işığı –

Bildiğimiz beyaz ekran ışığıdır, günlük kullanım için yeterince parlak. Bu seçeneği kamera flaşınızın olmaması durumunda ya da pilden tasarruf etmek istediğinizde birincil fener seçeneği olarak kullanabilirsiniz. 

*Uyarı Işıkları,

Polis Işıkları, Renkli Fener, Flaşör Feneri, Mors Kodu, Metinden Mors Kodu, Elle Mors Kodu, Kamera Işığı – Birçok durumda kullanışlı olabilecek farklı ışık kaynakları. Parlaklığı ve renkleri değiştirebilirsiniz.

DİKKAT: Flaşör ışığı, ışığa hassas sara nöbetlerine sebep olabilir!

El Feneri – Tiny Flashlight Ⓡ V2.4 (IOS – IPad) İNDİR

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

801 kez indirildi

YORUM YAZIN