ESET Uninstaller 8.0.4.0

ESET Uninstaller 8.0.4.0

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:685 KB
Üretici:ESET
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:8 Şubat 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (685 KB)
982 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Normal şekilde kaldırılması mümkün olmayan ESET Yazılımlarını Sisteminizden Kaldırma programı.

ESET Uninstaller, düşük sistem kaynakları kullanarak, güvenli bir şekilde hızla bilgisayarınızdan tüm ESET ürünleri kaldırmak için çalışan komut satırı uygulamasıdır. Yazılım sadece birkaç tıklama ile ESET ürünlerinin tüm yüklü bileşenleri ile kaldırmanız için olanak sağlar. Kaldırmak istediğiniz ürünü mutlaka kontrol ederek karar verin. Daha sonra sildiğinizi geri getirmeniz mümkün olmayabilir ve sisteminize zarar verebilirsiniz.

ESET Uninstaller kurulum gerektirmez, böylece bir Komut İstemi penceresi açarak sabit disk üzerinde herhangi bir yerden çalıştırabilirsiniz. Bu işlem Windows kayıt defterinde herhangi bir iz bırakmaz. Ayrıca, doğrudan kurulum adımlarını takip etmek zorunda kalmadan herhangi bir sistem üzerinde çalıştırmak için, bir USB flash disk veya benzeri depolama ünitesine programı kaydedebilir ve sonrasında çalıştırabilirsiniz.

ESET Uninstaller aracını kullanmadan önce yedekleme yapmanızı öneririz. ESET Uninstaller kullanırken bilgisayarınızı güvenli modda  başlatmanız tavsiye edilir. Ayrıca işlem sonrası ESET Uninstaller internet bağlantınızı kesip, bilgisayarınızı yeniden başlatabilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

982 kez indirildi

YORUM YAZIN