EZ CD Audio Converter  5.4

EZ CD Audio Converter 5.4

DosyaMerkezi.net
Lisans:Deneme Sürümü
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:22.7 MB
Üretici:Poikosoft
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:6 Mart 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (22.7 MB )
934 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

EZ CD Audio Converter, en iyi ve kapsamlı all-in-one ses dönüştürmek için etkili bir araç.

Windows Media Audio, Ogg Vorbis, FLAC, Maymunun Ses, ve daha fazlası gibi tüm popüler ses dosyası formatlarını destekleyen yazılım ile ses dosyalarınızda istediğiniz formata dönüştürme ve diğer meta verilerini düzenleme işlemlerinizi en hızlı şekilde kayıpsız olarak yapabilirsiniz. EZ CD Audio Converter programı ile veri CD ve DVD’leri veya MP3, müzik albümü oluşturabileceğiniz çok özellikli bir müzik dönüştürücü programıdır.

İşlediğiniz dosyalarda ses kaybı olmadan dönüştürme, cd yazma gibi bir çok özelliği mevcuttur. Ayrıca hata algılama,otomatik ses yükseltme özelliği gibi replay oynatımı da mevcut.

Desteklenen ses formatları :

Dolby Pulse, AAC / AAC HE, MP3, FLAC, Vorbis, Opus, Apple kayıpsız, Windows Media Audio, ve daha fazlası.

*Audio CD Ripper sahip olduğu yüksek performanslı AccurateCDDA kayıt motoru ile müzik CD’lerinizden kayıt yaparken en iyi sonucu almanızı sağlıyor. İnternet üzerinden bilgileri otomatik olarak alarak meta verilerini dilediğiniz gibi düzenlemenize olanak sağlayan program kopyalama korumalı CD’leri atlatarak onları da MP3 formatına çevirmenize olanak sağlıyor.

*Audio Converter modülü liste üzerine eklediğiniz klasör ve dosyaları belirlediğiniz format ve seçeneklere göre dönüştürme işlemi gerçekleştirirken size meta verilerini de rahatlıkla düzenleyebileceğiniz bir alan sunuyor. Tüm popüler ses formatlarını destekleyen (MP3, M4A, WMA, AAC, aacPlus, Apple Lossless, FLAC vb.) program sahip olduğunuz tüm ses dosyaları arasında format değiştirme işlemi gerçekleştirebilme özgürlüğünü size basit ve sade bir arayüz ile sunuyor.

*CD/DVD Creator bölümü sahip olduğunuz müzik veya veri dosyaları ile CD ve DVD’lerinizi yaratabileceğiniz veya kopyalama işlemi gerçekleştirebileceğiniz kısım olarak karşınıza çıkıyor. UDF/ISO/Joliet desteğ ile disk imajlarını kaydedebilir hazır imajları direk olarak CD veya DVD’lere yazdırabilirsiniz.

*EZ CD Audio Converter kısaca müzik CD’lerinizi taşınabilir aygıtlarınıza atmak veya bilgisayarınızda daha küçük boyutta arşivlemek için MP3, WMA vb. diğer ses formatlarına dönüştürebileceğiniz, sahip olduğunuz müzik arşivinizde veya yeni ses dosyalarınızı diğer ses formatlarına kolaylıkla dönüştürebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz, ayrıca ister müzik ister MP3 isterseniz veri diskleri yaratıp imaj dosyaları oluşturup yazabileceğiniz çok fonksiyonlu profesyonel bir yazılım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

934 kez indirildi

YORUM YAZIN