Face Off Max 3.7.7.8

Face Off Max 3.7.7.8

DosyaMerkezi.net
Lisans:Deneme Sürümü
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:22 MB
Üretici:CoolwareMax
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:4 Mayıs 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (22 MB)
620 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Face Off Max, kalıp halindeki hazır fotoğraflardaki kişilerin suratlarını başka suratlarla değiştirebileceğiniz eğlenceli bir yazılım.

Yazılım ile kendi arşivinde bulunan hazır fotoğraflardaki (Mona Lisa tablosu, Superman, birçok kahraman, ya da birçok pop yıldızı) nın yüzüne kendi suratınızı veya başka bir kişinin suratını monte ederek birbirinden komik fotoğraflar oluşturabilir, hem kendinizi hem de fotoğrafı paylaşarak arkadaşlarınızı eğlendirebilirsiniz. Program sihirbaz tarafından adım adım yönlendirileceğiniz için bu işlemleri yapmak son derece kolay ve eğlenceli bir hale gelecektir.

Programın kullanımı oldukça basit. Tüm aşamaları adım adım ilerliyorsunuz. Önce bir şablon (template) belirliyorsunuz. Bu şablona monte edeceğiniz fotoğrafınızı ister bilgisayarınızdan seçebilir, isterseniz de web kameranızdan çekebilirsiniz. Daha sonra yüklediğiniz fotoğraftan yüzünüzü seçip, yazılımın fırça ve silgi gibi araçlarını kullanarak yüzünüzü arka plandan ayırıyor, belirginleştiriyorsunuz. Sonraki aşamalarda yüzünüzü seçmiş olduğunuz şablona yerleştirip, biraz da ince ayarlar yaparak neredeyse usta Photoshopçuların elinden çıkmış gibi bir fotoğraf elde ediyorsunuz. Dilerseniz yazı da ekleyebileceğiniz bu fotoğrafı kaydedebilir ve Facebook sayfanızda paylaşabilirsiniz.

Yazılım zengin bir şablon kütüphanesi ile geliyor. Yani size bırakılan tek iş kafanızı doğru şekilde kendi fotoğrafınızdan ayırıp istediğiniz bir fotoğrafın üzerine monte etmektir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

620 kez indirildi

YORUM YAZIN