FileMenu Tools 7.1.4

FileMenu Tools 7.1.4

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz / Reklamlı
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:12.2 MB
Üretici:lopesoft
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:23 Ocak 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (12.2 MB)
867 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

FileMenu Tools ile kullandığınız dosya ve dizinler üzerinde sağ tıkladığınızda açılan menü üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

FileMenu Tools, sağ tıklama menüsünü özelleştirmek için kullanabileceğiniz Türkçe destekli, kullanışlı ve ücretsiz bir programdır. Kolayca kurulabilir ve daha az deneyimli kullanıcılar tarafından, konfigüre edilebilir.

FileMenu Tools listedeki kayıtlara ait komutları, alt menüleri ve ayırıcılar eklemenin yanı sıra silinmesini de sağlar. Menü metni, açıklama, simge, eleman tipleri, dosya uzantıları, klasörler, sürücüler, değiştirici tuşları, argümanlar, çalışma klasörü, birden çok örneği ve genel özelliklerini yeniden yapılandırabilirsiniz.

FileMenu Tools, CPU ve sistem belleği minimum oranlarda kullanır ve buna rağmen iyi bir tepki süresine sahiptir. Sonuçta, FileMenu Tools içerik menüsü girişlerini ve eylemleri yönetmek için basit ve etkili bir yol sağlar.

Programın genel olarak 3 temel özelliği bulunuyor;

*Dosya ve dizinler üzerinde yapılabilecek çeşitli işlemleri barındıran dahili (hazırda gelen) komutlar ekleyebilirsiniz.
*Kişiselleştirilebilir komutlar oluşturabilirsiniz. Örneğin harici bir program açmak, dosya veya dizini belli bir dizine kopyalamak/taşımak gibi..
*Diğer uygulamaların sağ tuş menüsüne eklediği komutları aktif veya pasif hale getirebilirsiniz.

NOT:

Programın kurulumunda İngilizce ve İspanyolca dil seçenekleri bulunuyor. Programı kurduktan sonra, Türkçe dil dosyasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyanın içinde gelen iki adet dil dosyasını programın kurulduğu dizinin altındaki “lang” dizini altına gönderip programı yeniden başlattıktan sonra, Option > Languages menüsünden Türkçe’yi seçerek programı Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

İndireceğiniz bu program içerdiği reklamlar nedeniyle bazı virüs yazılımlarında uyarı verebilir. Kurulum sırasında karşınıza çıkacak olan reklam, ana sayfa değişikliği ve araç çubuğu (toolbar) gibi yüklemeleri kesinlikle kabul etmeyiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

867 kez indirildi

YORUM YAZIN