FileMenu Tools 7.1.4

FileMenu Tools 7.1.4

DosyaMerkezi.net
Lisans: Ücretsiz / Reklamlı
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:12.2 MB
Üretici:lopesoft
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:23 Ocak 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (12.2 MB)
881 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

FileMenu Tools ile kullandığınız dosya ve dizinler üzerinde sağ tıkladığınızda açılan menü üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

FileMenu Tools, sağ tıklama menüsünü özelleştirmek için kullanabileceğiniz Türkçe destekli, kullanışlı ve ücretsiz bir programdır. Kolayca kurulabilir ve daha az deneyimli kullanıcılar tarafından, konfigüre edilebilir.

FileMenu Tools listedeki kayıtlara ait komutları, alt menüleri ve ayırıcılar eklemenin yanı sıra silinmesini de sağlar. Menü metni, açıklama, simge, eleman tipleri, dosya uzantıları, klasörler, sürücüler, değiştirici tuşları, argümanlar, çalışma klasörü, birden çok örneği ve genel özelliklerini yeniden yapılandırabilirsiniz.

FileMenu Tools, CPU ve sistem belleği minimum oranlarda kullanır ve buna rağmen iyi bir tepki süresine sahiptir. Sonuçta, FileMenu Tools içerik menüsü girişlerini ve eylemleri yönetmek için basit ve etkili bir yol sağlar.

Programın genel olarak 3 temel özelliği bulunuyor;

*Dosya ve dizinler üzerinde yapılabilecek çeşitli işlemleri barındıran dahili (hazırda gelen) komutlar ekleyebilirsiniz.
*Kişiselleştirilebilir komutlar oluşturabilirsiniz. Örneğin harici bir program açmak, dosya veya dizini belli bir dizine kopyalamak/taşımak gibi..
*Diğer uygulamaların sağ tuş menüsüne eklediği komutları aktif veya pasif hale getirebilirsiniz.

NOT:

Programın kurulumunda İngilizce ve İspanyolca dil seçenekleri bulunuyor. Programı kurduktan sonra, Türkçe dil dosyasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyanın içinde gelen iki adet dil dosyasını programın kurulduğu dizinin altındaki “lang” dizini altına gönderip programı yeniden başlattıktan sonra, Option > Languages menüsünden Türkçe’yi seçerek programı Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

İndireceğiniz bu program içerdiği reklamlar nedeniyle bazı virüs yazılımlarında uyarı verebilir. Kurulum sırasında karşınıza çıkacak olan reklam, ana sayfa değişikliği ve araç çubuğu (toolbar) gibi yüklemeleri kesinlikle kabul etmeyiniz.

Benzer Konular

  • DVDStyler 3.0.1 DVDStyler, DVD filmlere bölümler ekleyip menüler hazırlayabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır. DVDStyler yazılımını kullanarak artık sizde profesyonel DVD' ler hazırlayabileceksiniz. […]
  • LogonStudio 1.7.0 LogonStudio, oturum açma ekranını istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz ücretsiz bir yazılım. LogonStudio programı, hayatınızın bir çok döneminde hatta anında yapmış olduğunuz […]
  • TreeSize Free 3.4.5 Bilgisayarınızdaki dizinlerin ne kadar yer kapladığını gösteren ücretsiz bir uygulamadır. Alt klasörleri dahil olmak üzere, diskteki her klasörün boyutunu gösterir. TreeSize, çok hızlı […]
  • WinRAR 5.40 WinRAR, dosyalarınızın kalitesinden ödün vermeden maksimum oranda sıkıştırma işlemi yapabilirsiniz. Hepimizin bilgisayarında mutlaka bulunması gereken Winrar uygulamasının çıkan son […]
  • WinSnap v4.5.6 WinSnap, ekran görüntüsü alma, resim düzenleme ve kaydetme programıdır. Popüler olan veya az kullanılan tüm resim dosya formatını desteklemektedir. WinSnap, gelişmiş otomatik kaydetme […]

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

881 kez indirildi