fmod_event_net.dll

fmod_event_net.dll

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:801 KB
Üretici:Microsoft
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:15 Eylül 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (801 KB)
6114 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...Loading...

fmod_event_net.dll indir

Hemen hemen her türlü oyun veya program kurarken veya başlatım sırasında sıkça karşılaştığımız .dll hatalarından biri de fmod_event_net.dll hatasıdır. Verdiğimiz linkten fmod_event_net.dll  dosyasını indirerek kullanabilirsiniz.

fmod_event_net.dll dosyasını c :Windows/System32/ dizinine kopyalayarak hatadan kurtulabilirsiniz. fmod_event_net.dll hatası, veren yazılımın (oyun, program v.b) bulunduğu dizine fmod_event_net.dll dosyasını kopyalayın. Windows Başlat menüsüne Çalıştır yazarak açılan sekmeye CMD yazıp enter tuşuna basınız. Sonrasında ise açılan siyah ekrana fmod_event_net.dll yazarak enter tuşuna basarsanız kesin olarak problemden kurtulabilirsiniz.

Windows 95/98/Me için : fmod_event_net.dll dosyasını C: \ Windows \ System (Windows 95/98/Me), dizinine kopyalayıp bilgisayarını yeniden başlatın.
Windows NT/2000 için  : fmod_event_net.dll dosyasını C: \ WINNT \ System32 (Windows NT/2000), dizinine kopyalayıp bilgisayarı yeniden başlatın.
Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 için : fmod_event_net.dll dosyasını C: \ Windows \ System32 (Windows XP, Vista, 7, 8),dizinine kopyalayıp bilgisayarı yeniden başlatınız.
Windows 64-bit için        : fmod_event_net.dll dosyasını C: \ Windows \ SysWOW64 \, dizinine kopyalayıp bilgisayarı yeniden başlatınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

6114 kez indirildi

YORUM YAZIN