Folder Lock 7.6.3

Folder Lock 7.6.3

DosyaMerkezi.net
Lisans: Deneme Sürümü
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:9.38 MB
Üretici:New Softwares
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:18 Ekim 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (9.38 MB)
785 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Folder Lock, Kişisel dosya ve klasörlerinizi şifreleyebileceğiniz güvenlik yazılımı.

Folder Lock programı başkaları tarafından görünmesini istemediğiniz belgeleri, klasörleri, resim ve videolarınızı şifreleyerek korumanızı sağlar. Kullanıcı dostu arayüzü ve kolay kullanımı ile tasarlanmış yazılım sürükle bırak özelliğini de desteklemektedir. Programda en beğenilen özelliklerden birisi de seçtiğiniz öğeyi aynı anda hem şifreleyip hem de gizleyebilmenizdir. Dijital verinizin korunması üstün şifreleme teknolojisi ile Folder Lock tarafından sağlanır.

Folder Lock ayrıca tamamen taşınabilir özelliğe sahip. Böylece isterseniz USB belleklerinizi, harici disklerinizi, yeniden yazılabilir CD ve DVD’lerinizi, dizüstü bilgisayarlarınızı istediğiniz tüm özel bilgilerinizi kilit altında tutabileceksiniz.

Folder Lock Uygulamasını isterseniz masaüstü PC’lerde, isterseniz Android (Telefon ve Tablet) ve iOS (iPhone ve iPad) cihazlarınızda sorunsuz kullanabilirsiniz.

Folder Lock Özellikleri :

*Dosya Şifreleme: 256-bit dosya şifreleme yöntemiyle kişisel bilgileriniz güvende tutulur.
*Online Yedekleme: Özel verilerinizi çevrim içi yedekleme sistemiyle senkronize ederek veri kaybının önüne geçebilirsiniz.
*USB/CD Kilidi: Bilgilerinizin olduğu USB bellekler, harici diskler, CD/DVD’ler şifrelenerek özel parolayla koruma altına alınabilir. Folder Lock kurulu olmayan bilgisayarlarda dahi şifreli bellekler açılabilir.
*Sanal Cüzdan: Programla hazırlayacağınız cüzdan 256-bit AES şifreleme yöntemi sayesinde çevrim içi bankacılık bilgileri ve sanal kredi kartı bilgilerinizi koruma altına alır.
*Dosyaları Silin: Folder Lock 7 ile dosya, klasör ve diskler geri getirilemez şekilde silinir. Böylece gizli veriler tamamen yok edilebilir.
*Güvenli Mod: Program bilgisayardaki tüm izlerinizi yok eder. Çalışan uygulamalar, kısayollar programla silinir.
*Hack Koruması: Program yanlış girilen parola girişlerini monitörler. İsterseniz belli sayıda hatalı şifreden sonra otomatik olarak bilgisayarı kitleyerek istenmeyen girişlerden bilgisayarı korur.
*Otomatik Koruma: Çalışan uygulamalarla ilgili görevler atayarak bilgisayarı otomatik komutlarla güvenli tutabilirsiniz.

Not: Folder Lock’ı ilk çalıştırdığınızda programın özelliklerinden faydalanmak ve seçeneklerine ulaşmak için bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Ayrıca programı bilgisayarınızdan kaldırmak (uninstall) için de yine bu belirlediğiniz şifre ile Options menüsüne girip Uninstall Program seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Folder Lock Android  İNDİR
Folder Lock İOS          İNDİR

Benzer Konular

  • JDownloader 2.0 JDownloader, Windows, Mac OS ve Linux için geliştirilmiş açık kaynak kodlu bir indirme yöneticisidir. JDownloader en popüler tek-tıklamalı (Rapidshare.com, megaupload.com) gibi dosya […]
  • Easy File Locker v2.2 Easy File Locker, Windows dosya kilitleme saklama koruma programı. Easy File Locker programı Windows işletime sistemine sahip bilgisayarınızda kullanabileceğiniz özel dosya koruma […]
  • Password Manager XP 3.3.700 Password Manager XP, Kullanıcı adı ve parola ve PİN, PUK numaralarınız bir yerde toplamaya yarayan program. Password Manager ekstra koruma (XP) için yardımcı ve güvenli bir şekilde […]
  • KeePass Password Safe v2.36 KeePass Password Safe, açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir şifre yönetme ve saklama programı. KeePass açık kaynaklı bir şifre düzenleyicisidir. Kullanmış olduğunuz şifreleri düzenlemenize […]
  • LastPass 4.1.55 İnternette sitelere girişlerde kullandığınız şifreleri sık sık unutuyorsanız bu program tam da sizin için. LastPass, ödüllü bir parola yöneticisi, şifreleri kaydeder ve size her […]

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

785 kez indirildi