Folder Marker 4.2

Folder Marker 4.2

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:4.3 MB
Üretici:ArcticLine Software
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:26 Aralık 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (4.3 MB)
622 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Folder Marker, PC’ nizdeki klasörlerin ikonlarını değiştirme programı.

Folder Marker programı ile yıllardır kullanmakta olduğunuz, sürekli olarak aynı duruş ve konumda olan bilgisayar klasörlerinizi artık istediğiniz duruşa şekle ve ayara sokabilirsiniz. Dünyada binlerce kullanıcısı olan bu programdan sizde mahrum kalmayın, en kısa sürede kullanmaya başlayın. Folder Marker programı genel olarak bir veya daha çok klasörü birden seçerek şekillendirmenize yardımcı oluyor ve dünya genelinde bu özelliği ile ciddi bir kullanıcı ağına ulaşmıştır.

Folder Marker bir tıklama ile bir klasör simgesini değiştirebilir. Bir klasöre (iş dosyaları, önemli dosyalar, geçici dosyalar ve diğer klasörler) ait bilgi türüne göre, klasörleri öncelik (yüksek, normal, düşük), işin tamamlandığı derecede (tamamlanmış, yarım bitmiş, planlanmış) kalsördeki bilgilerin türüne göre işaretleyebilir. Ayrıca bu program ile bir klasörün rengini değiştirebilirsiniz. Klasörlerdeki bir açılır menüdeki klasör simgelerini değiştirir. Bir klasörü işaretlemek için, programı çalıştırmanız bile gerekmez.

Program tüm bunların yanında aynı zamanda klasörlerinize herhangi bir simge daha atamanıza müsaade ediyor , izin veriyor. Seçmiş olduğunuz klasörleri de istediğiniz şekilde renklendirebilirsiniz. Program onlarca klasörden seçmiş olduğunuz klasörleri ayırabiliyor, dilediğiniz zaman kolaylıkla istediğiniz programa ulaşabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

622 kez indirildi

YORUM YAZIN