FrameFun 2.0.0.7

FrameFun 2.0.0.7

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:1.2 MB
Üretici:Hochstrasser.org
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:27 Aralık 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (1.2 MB)
661 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

FrameFun, resimlerinize çerçeve ve kenarlık  ekleyebilmenin en kolay yolu.

FrameFun programı ile bilgisayarınıza renk katabilirsiniz. Bu program sayesinde bilgisayarınızda ki çerçeve ve grafiklerde onlarca grup, kategoriden seçmiş olduğunuz türlü çerçeve v.b. şeyler ile bilgisayarınızı normalinden çok daha güzel ve etkili bir hale getirirsiniz. Dünya genelinde istatistiki olarak verilere vurduğumuz anda çok ciddi bir kullanıcı katsayısına ulaşabiliriz. FrameFun programını kullananların sayısı gün geçtikçe artmakta ve çoğalmaktadır.

Oluşturmak istediğiniz her çerçeve, kenarlık ve gölgenin renk ve genişliğini bu uygulama ile hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Ayrıca 3D efekt için verdiğiniz gölgenin yönünü değiştirebilirsiniz. Toplu dönüştürme seçeneği, birkaç fotoğrafı tek seferde “çerçeve” haline getirmenize olanak tanır. Resimler farklı boyutlara sahipse, göreceli Çerçeve / Kenarlık / Gölge genişliği seçebilirsiniz. Fotoğraflara çerçeve veya kenarlık ekleme, fotoğraf kenarlarını bulanıklaştırma / gölgeleme gibi fotoğraf kenarları üzerinde düzenlemeler yapmak için ücretsiz bir program arıyorsanız FrameFun programını denemenizi tavsiye ederiz.

Özellikle meslek hayatları genel itibariyle sunuma dayalı olan insanlar masaüstü ekranlarını bir çok kişi görmekte olduğu ve ilk izlenime de her zaman önem verdikleri için bu uygulamaya gereğinden fazla değer vermekte ve kullanmaktadırlar. FrameFun programını bilgisayarınıza sitemizden tamamen ücretsiz bir şekil de indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

661 kez indirildi

YORUM YAZIN