Fraps v3.5.99

Fraps v3.5.99

DosyaMerkezi.net
Lisans:Deneme Sürümü
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:2.4 MB
Üretici:Beepa Pty Ltd
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:1 Haziran 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (2.4 MB)
871 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Fraps, problemsiz bir şekilde oyun videosu kaydetme programı.

Fraps ile severek oynadığınız oyunları en iyi şekilde ve tabiki problemsiz olarak kaydetmek ve anlık görüntülerini almak isteyen tüm oyun severler ve kullanıcılar için geliştirilmiş mükemmel bir programdır.

Program DirectX ya da OpenGL oyunlarla çok iyi çalışır. Güzel anlarınızı hatırlamanız için video yakalayıcı özelliğini kullanabilirsiniz. Çoğu kullanıcıların Youtube ve benzeri platformlarda paylaştıkları videolar Fraps programı ile hazırlanmıştır. Fraps sayesinde siz de hazırladığınız bu videolardan para kazanabilirsiniz.

Fraps’ın Benchmark adı verilen özelliği ile bilgisayarınızın oyunlardaki performansını ölçebilir ve bunu da videolarınız sol üst köşesindeki FPS sayacından takip edebilirsiniz. Programda ayrıca kolayca erişilebilen kısa yolları ile saniyede kaç kare yakalayabileceğinizi belirleyebileceğiniz bir ayar seçeneği olan iki ana araç bulacaksınız.

*Ana seçenek, videoyu ve oyununuzun seslerini kaydedebileceğiniz bir video yakalayıcıdır.
*İkinci seçenek, favori oyununuzu oynarken sadece doğru kısa yol tuşlarına basarak veya belli zamanlarda otomatik olarak anlık görüntü alacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

871 kez indirildi

YORUM YAZIN