Free Audio Converter 5.0.99.823

Free Audio Converter 5.0.99.823

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:3.3 MB
Üretici:DVDVideoSoft Limited
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:6 Eylül 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (3.3 MB)
584 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Bir ses dosyasını farklı formatlara dönüştürme yazılımıdır.

Free Audio Converter tüm popüler ses dosyası formatlarını destekler. Dönüştürmek istediğiniz tüm dosyaları seçtikten sonra, sadece Dönüştür tıklayın ve arkanıza yaslanın, Free Audio Converter sizin için tüm zor işleri yapacaktır. Türkçe dil desteğine de sahip olarak gelen program son derece kolay kullanıma sahiptir. Belirlediğiniz ses dosyaları (AAC, AC3, AiFF, APE, FLAC, M4A, M4B, MKA, MP3, OGG, RA, TTA, WAV, WMA ve diğerleri) arasında sorunsuzca karşılıklı dönüştürme yapabilirsiniz. Yine dosyalar üzerinde kanal çıkışını, bir oranını ve fps oranını ayarlayabilirsiniz.

Free Audio Converter tekli olarak veya çoklu olarak dönüşüm yapabiliyor. Her bir format için ayrı ayarları hafızasında saklayabiliyor. XP ve Vista ortamlarında çalışan Free Audio Converter ile ses dosyalarını kolaylıkla ve dilediğiniz ayarlar ile dönüşüm yapabileceksiniz.

İndireceğiniz bu program içerdiği reklamlar nedeniyle bazı virüs yazılımlarında uyarı verebilir. Kurulum sırasında karşınıza çıkacak olan reklam, ana sayfa değişikliği ve araç çubuğu (toolbar) gibi yüklemeleri kesinlikle kabul etmeyiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

584 kez indirildi

YORUM YAZIN