GnuCash 2.6.18

GnuCash 2.6.18

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:113.9 MB
Üretici:The GnuCash Project
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:27 Ekim 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (113.9 MB)
435 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

GnuCash, Kişisel / Küçük İşletmeler için Muhasebe Programı.

GnuCash ile kazançlarınızı ve harcamalarınızı kolayca izleyin!

GnuCash, banka hesaplarınızdaki paranızı, stoklarınızı ve harcamalarınızı kolaylıkla takip edebileceğiniz, kullanımı kolay bir muhasebe programı. Özellikle küçük işletmeler ve şahıs şirketleri için oldukça faydalı olan uygulamada nakit akışınızı sınıflandırabilir, müşteri ve satıcı takibi yapabilir, faturalarınızı düzenleyebilir, personel işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı ve hatasız işlem yapan uygulama, ihtiyacınız olan tüm muhasebe işlerini zahmetsizce hallediyor. Finans işlemlerini grafik ve raporlar halinde sunabilen GnuCash, açık kaynak kodlu bir program. Böylece istenirse geliştirilerek programa yeni özellikler eklemek de mümkün. Tamamen ücretsiz olan program, tüm işletim sistemleri ile uyumlu çalışıyor.

Programda farklı para birimleri için kullanılan araçlar, özellikle uluslar arası çalışan işletmeler için çok kullanışlı. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak programa diğer uygulamalardan veriler de aktarılabiliyor. Ayrıca Türkçe dil seçeneği de vardır.

Program ile;

*Çift taraflı kayır sistemi.
*Hisse senedi/bono/fon hesapları.
*Küçük işletme muhasebesi.
*Raporlar ve grafikler.
*QIF/OFX/HBCI içe aktarma ve işlem eşleştirme.
*Planlanmış işlemler.
*Finansal hesaplamalar.

Lütfen Dikkat: Program sistemin diline göre Türkçe açılmaktadır, eğer Türkçe açılmadıysa Türkçeye çevirmek için; Sisteminiz 64 Bit ise C:\Program Files (x86)\gnucash\etc\gnucash değilse C:\Program Files\gnucash\etc\gnucash dizininde bulunan Environment dosyasını notepad ile açarak en alttaki üç satırı aşağıdaki şekilde değiştirin.

LANG=tr_TR
# LANGUAGE={LANG}
GNC_DBD_DIR={GNC_HOME}/lib/dbd

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

435 kez indirildi

YORUM YAZIN