Gom Player 2.3.26.5283

Gom Player 2.3.26.5283

DosyaMerkezi.net
Lisans: Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:10.91MB
Üretici:Gretech
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Son Güncelleme:12 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (10.91MB)
1101 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Gom Player, Ücretsiz Gelişmiş Medya Oynatıcı.

GOM Player, tüm medya formatlarını sorunsuz şekilde oynatabilir, oynatma işlemi sırasında bilgisayarın genel performansını kesinlikle etkilemeden çalışır. AVI, MPEG, DAT, WMV, ASF, ASX, MP4, MKV  formatların tamamını destekler, ayrıca gelişmiş bir altyazı desteğine de sahiptir. Altyazıları istediğiniz şekilde özelleştirmeniz de mümkün. SMI, SRT, RT, SUB ve daha birçok altyazı formatını sorunsuz şekilde çalıştırabilirsiniz.

GOM Player, bilgisayar kullanıcılarının sabit diskleri üzerinde yer alan tüm video ve ses dosyalarınız kolayca oynatabilmeleri için geliştirilmiş olan ücretsiz bir medya oynatıcıdır. Piyasada yer alan tüm popüler ses ve video dosyası uzantılarını destekleyen ve sorunsuz bir şekilde oynatan GOM Player, içerisinde yer alan yerleşik codec motoru sayesinde, kullanıcıların ekstradan bir codec paketi indirmelerine gerek kalmaz.
Oldukça kolay bir kurulum aşamasının ardından, varsayılan medya oynatıcı olarak GOM Player’ı kullanıp isteyip istemedikleri kullanıcılara sorulur ve ayrıca GOM Player yardımıyla oynatmak istediğiniz dosyaları seçme şansı da size sunulur. Kısa sürede tamamlanan kurulum işleminin ardından programı ilk kez çalıştırdığınız zaman, karşınıza gelen medya performansınızı artırmaya yönelik olarak hazırlanan yapılandırma ayarlarını bir sefere mahsus belirlemeniz gerekiyor.
Programı ilk kez kullanıyor bile olsanız, sahip olduğu kullanıcı dostu ve kolay anlaşılır arayüzü sayesinde hiçbir zorluk çekmeyeceğinizi söyleyebilirim. Zaten daha önce bir medya oynatıcı kullandıysanız, GOM Player’ın arayüzüne de çok çabuk alışacaksınız.
Bozuk AVI Dosyalarını Oynatma: OM Player sahip olduğu patentli teknoloji ile bozuk indekse sahip dosyaların görüntülenmesine olanak tanır.
Güçlü Altyazı Desteği: Alt yazı için GOM Player destekler SMI, SRT, RT, SUB (IDX ile) dosyaları. Herhangi bir uyuşmazlık varsa bile altyazı ve video senkronize edebilirsiniz.
Kullanışlı Çalma Listesi: Bir video dosyasını çalıştırın ve dizinin benzer bir isme sahip bir dosya zaten varsa, otomatik olarak çalma listesine eklenecektir. GOM Player, M3U, PLS, ASX gibi benzer bir çalma biçimi vardır.
Farklı Medya Türlerini Destekleme: Farklı medya AVI gibi biçimi, MPG, MPEG ve DAT ile birlikte, üstelik GOM Player ile Windows medya biçimleri de (WMV, ASF, ASX) akışı destekler. Ayrıca, 5.1 kanal ses çıkışı ile DVD kalitesinde video izleyebilirsiniz.
İndireceğiniz bu program içerdiği reklamlar nedeniyle bazı virüs yazılımlarında uyarı verebilir. Kurulum sırasında karşınıza çıkacak olan reklam, ana sayfa değişikliği ve araç çubuğu (toolbar) gibi yüklemeleri kesinlikle kabul etmeyiniz.

Benzer Konular

  • Light Alloy 4.10.2 Light Alloy, Ücretsiz Multimedya Oynatıcısı. Vortex Group, LLC firması tarafından geliştirilen medya oynatıcısı programı ile artık tüm videolarınızı rahatlıkla izleyebileceksiniz. Light […]
  • Media Player Classic Home Cinema 1.7.11 Açık kaynak kodlu, hemen hemen tüm popüler dosya formatlarını destekleyen ücretsiz bir multimedya oynatıcısıdır. Önceki adı Media Player Classic olan ve Dünya'nın en hızlı medya […]
  • ALLPlayer 7.3 ALLPlayer, program sayesinde film izlerken altyazıya yetişememe probleminiz ortadan kalkacak. ALLPlayer alt yazılı film izlemek için ücretsiz bir medya oynatıcıdır. Tüm medya […]
  • VSO Media Player 1.6.14.524 VSO Media Player, hem ses hem de video dosyalarınızı oynatıcı ücretsiz bir medya oynatıcı program. VSO Media Player, kolay kullanımlı, küçük boyutlu, ve ücretsiz bir multimedya […]
  • KMPlayer 4.2.1.4 KMPlayer, çok yönlü bir multimedya oynatıcıdır. KMPlayer içerdiği biçimlerinin çeşitli türlerini kapsayacak çok yönlü bir multi medya oynatıcıdır. KMPlayer AVI, ASF, WMV, AVS, FLV, MKV, […]

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

1101 kez indirildi

Gom Player 2.3.26.5283 Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. b8 dedi ki:

    Galiba su zamana kadar yapilan en iyi benzetmelerden biri “gom player ikonu gibi ayagi olan kizlar” oldu