GoodSync v10.7.4

GoodSync v10.7.4

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:22.3 MB
Üretici:GoodSync
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:23 Ocak 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (22.3 MB)
829 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

GoodSync, dosyalarınızı otomatik olarak senkronize edin ve yedekleyin…

GoodSync, önemli dosyaları otomatik olarak senkronize etme ve yedekleme programıdır. Dizüstü bilgisayarları, masaüstü bilgisayarları ve harici sürücüler arasında otomatik olarak eşleştirme yapan bir dosya senkronizasyon ve dosya yedekleme yazılımıdır. Program ile e-posta, bağlantı, fotoğraf, iTunes, MP3 ve diğer önemli dosyalarınızı senkronize etmek ve yedeklemek için kullanımı oldukça kolay arayüzü ile kullanıcısına sağlam bir güvenilirlik sağlamıştır.

E-postalarınız, Fotoğraflarınız, MP3’leriniz, vb. Asla kaybolmaz. GoodSync, e-posta, bağlantı, fotoğraf, iTunes, MP3 ve diğer önemli dosyalarınızı kıyaslamak, senkronize etmek ve yedeklemek için kullanımı oldukça kolay bir arayüz ile sağlam bir güvenilirliği birleştirir.

Çoklu Cihazlara Otomatik Olarak Eşleştirir veya Yedekler. Bir ağ veya İnternet üzerinden masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, sunucu ve harici sürücüler arasında önemli dosyalarınızı otomatik olarak senkronize eder ve yedekler. Yenilikçi bir senkronizasyon algoritması kullanmak. GoodSync, söz konusu senkronizasyon olduğunda, rakiplerinin ötesindedir.

Kolay ve Otomatik. Tek bir tıklamayla dosyalarınızı güncel tutun, bilgi karışıklığını eleyin ve en önemlisi, mali belgelerinizin, iş dosyalarınızın, e-postalarınızın, bağlantılarınızın, fotoğraflarınızın, iTune’lerinizin, MP3’lerinizin ve diğer verilerinizin senkronize edildiğini ve yedeklendiğini bilerek, gönül rahatlığının tadını çıkarmaya başlayın..

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

829 kez indirildi

YORUM YAZIN