GTA 5 – GTA V Çıktı Türkçe Yama v1.6.2

GTA 5 – GTA V Çıktı Türkçe Yama v1.6.2

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:1.02 MB
Üretici:Rockstar
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:27 Ocak 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (1.02 MB)
859 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...Loading...

GTA 5 – GTA V Çıktı Türkçe Yama + Kurulum

YENİ YAMA v1.6.2

GTAVTurk Türkçe yamasını indirdikten sonra hem yamayı oyuna entegre edecek hem güncellemeleri kontrol edecek olan GTA V Türkçe Yama adlı aracı kurmanız gerekiyor. Bu araç ile birlikte yamayı tek tuş ile birlikte kurabilir veya kaldırıp oyunu orijinal haline çevirebilirsiniz. Aracı kurup çalıştırdıktan sonra oyunun yerini belirleyip “YÜKLE” butonuna basarak GTA V’i Türkçeye çevirebilirsiniz.
Oyunun yapımcısı Rockstar Games, GTA V’e güncelleme getirdiğinde Türkçe Yama silinebilir. Eğer silinirse bizden haber bekleyin. Aynı gün veya 1 gün sonra hemen bir güncelleme yayınlacağız, onu indirip aynı yöntemle kurduğunuzda sorun giderilmiş olacak. Bu yüzden sosyal ağlarımızı takip etmeyi unutmayın.

UYARI: Her ihtimale karşı GTA Online’a Türkçe yamayla birlikte girmeyin! GTA Online’a girerken GTA V Türkçe Yama aracından “KALDIR” butonuna basıp yamayı kaldırabilir ve oyunu eski haline çevirebilirsiniz. Tüm hikaye, rastgele görevler, mini oyunlar, sinema, gerekli internet siteleri, telefon mesajları çevirilmiş olup yabancı ve tuhaf insanlar (? işaretli görevler) çevirisi devam etmektedir
DİKKAT: Oyununuz 350.1, 350.2, 350.3, 372.2 sürümlerinden birinde olmalıdır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

859 kez indirildi

YORUM YAZIN