Hamachi 2.2.0.541

Hamachi 2.2.0.541

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:8.2 MB
Üretici:LogMeIn Inc
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:3 Şubat 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (8.2 MB)
781 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

LogMeIn Hamachi, internet üzerindeki herhangi iki bilgisayarın birbirleriyle doğrudan bağlanmasını sağlayan bir ağ teknolojisidir.

Hamachi internet üzerinden güvenli ağların oluşturulmasını sağlayan, ağ kısıtlamaları ile başa çıkmak için mücadele eden herkes için hayat kurtaran bir çözümdür. LogMeIn Hamachi,  internete bağlı bilgisayarlar arasında sanal bir ağ oluşturmak için en kolay yoludur.

“Hamachi, pek çok değişik amaç için kullanabileceğiniz özel bir VPN (Virtual Private Network) uygulamasıdır. Bu uygulama ile internet üzerinde bir yerel ağ (LAN) veya VPN kurabilir, işyerinizden evdeki bilgisayarınıza bağlanabilir, arkadaşlarınızla (LAN) üzerindeymiş gibi oyun oynayabilir veya dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Hamachi’yi diğer programlardan ayıran en önemli özellikler, kullanmak için hiçbir ayar yapmanızın gerekmemesi, hızlı ve güvenli olmasıdır.” Gitgide popülerleşen Hamachi programı ile multiplayer oyunları internet cafeye gitmeden bilgisayarınızda diğer arkadaşlarınızla internet üzerinden oynamanız mümkün.

Önemli Notlar:  Ücretsiz versiyonda sadece 5 kişi eklenebiliyor. VPN sistemi kullanan programlar oluşturdukları ağ üzerinden internete bağlanmanızı sağlarlar ve tüm trafiğinizi okuyabilme imkanına sahip olmaları nedeniyle dikkatli kullanılması gereken programlardır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

781 kez indirildi

YORUM YAZIN