Hide IP Easy v5.5.2.8

Hide IP Easy v5.5.2.8

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:2,26 MB
Üretici:Easy-Hide-Ip Team
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:5 Ocak 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (2,26 MB)
547 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Giriş yapamadığınız sitelere kendi IP numaranızı gizleyerek başka sunucu ve ülke üzerinden bağlanabilirsiniz.

Hide IP Easy programı sayesinde artık giremeyeceğiniz, erişemeyeceğiniz hiçbir site, sayfa kalmayacak. Program İP adresinizde yaptığı değişiklik ile herhangi bir site tarafından engellenmiş bile olsanız erişimi sağlayacaktır. Bu işlemleri yaparken kurallara uymayı unutmayın. Program İnternet Explorer, Opera, Firefox, Avant Browser gibi çeşitli web tarayıcıları destekler.

Kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Öyle ayrıntı ve ayarlarla uğraşmadan hızlı ve kolay bir şekilde çalışılabilir. İnternet sitelerinde gerçek IP adresinizi gizleyerek farklı bir adres üzerinden dolaşmış olursunuz. Eğer bir foruma girmiş ve forum yöneticisi tarafından yasaklanmışsanız (IP engelleme), bilgisayarınızdaki tanımlama bilgilerini sildikten sonra tekrar giriş yapabilirsiniz.

Tek pencere içinde herşeyi yapabilirsiniz. Orta kısımda gerçek IP adresiniz, hemen altında ise gizlenmiş (veya korunmuş) IP adı gözükür. Yapmanız gereken sadece ‘Hide IP Now’ tuşuna basmak. Hemen size IP ataması yapılır. Ayarları eski durumua getirmek için ‘Restore Real IP’ tuşuna basmanız yeterli olur. Kurulum sonunda yeniden başlatmak istiyor (restart).

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

547 kez indirildi

YORUM YAZIN