Homedale 1.76

Homedale 1.76

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:948 KB
Üretici:The SZ Development
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:23 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (948 KB)
668 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Çevrenizde bulunan tüm kablosuz erişim noktalarının sinyal güçlerini takip ederek size gösteren ücretsiz bir yazılımdır.

Homedale ile birçok WLAN Erişim Noktalarının sinyal gücünü izleyebilirsiniz. WLAN Erişim Noktalarının sinyal gücü, şifreleme (WEP, WPA veya WPA2), hız, kanal ve diğer ayarları ile mevcut tüm erişim noktalarının bir özetini görüntülemenize yardımcı olan sezgisel ve taşınabilir bir uygulamadır. Herhangi bir USB flash sürücü veya diğer cihazlara kopyalayın ve anında ağ izleme işlemini gerçekleştirmek için çalıştığınız cihaza yükleyerek yapabilirsiniz.

Homedale yazılımı ile kablosuz erişim noktalarının sinyal güçlerinin yanı sıra; isimleri, hızları, şifreleme biçimleri gibi bilgilere de ulaşabiliyorsunuz. Kullanımı da son derece kolay olan yazılım kurulum dahi gerektirmiyor. İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosyayı bir klasöre açarak yazılımı çalıştırabilirsiniz.

Ayrıca uygulama sinyal gücü hakkında bilgi içeren bir grafik oluşturabilir ve bu grafikleri JPEG, PNG, TIFF, GIF veya BMP dosya formatlarına çevirebilirsiniz. Yazılım izleme süreci hakkında ayrıntılı bilgi ve düz metin dosyası hazırlar ve olası hataları bir günlük tutararak kayıt altına alır.

Kullanıcılar Homedale ile çevrelerindeki tüm erişim noktalarıyla ilgili:

Sinyal gücü,
Şifreleme (WEP/WPA/WPA2),
Hız,
Kanal,
Diğer ayarlar, bilgilerine ulaşabilirler.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

668 kez indirildi

YORUM YAZIN