Icecream Image Resizer 1.49

Icecream Image Resizer 1.49

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:15.2 MB
Üretici:Icecream
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:13 Mayıs 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (15.2 MB)
753 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...Loading...

Icecream Image Resizer, JPEG, JPG, PNG, BMP ve TIFF formatında kaydedilen görüntülerin çözünürlüğünü değiştirmek için tasarlanmış basit ve ücretsiz bir araçtır.

Icecream Image Resizer, resimlerinizi gelişmiş bir şekilde yeniden boyutlandırabilmeniz için size yardımcı olan ücretsiz ve basit bir araçtır. Dilerseniz fotoğrafları birden fazla olarak veya bütün resim klasörlerini ekleyin ve program birkaç saniye içinde yeniden boyutlandırsın. Program, dikey tanıma sistemi otomatik olarak birbirine mümkün hem dikey hem de yatay görüntülerin yeniden boyutlandırmasını yapar dikey olarak yönlendirilmiş görüntüler için ters görüntü ayarları uygular.

Sadece hedef klasörü seçin ve “Resize” butonuna tıklayın! Program, JPEG, JPG, PNG, BMP ve TIFF gibi tüm önemli grafik formatlarını destekler. Ayrıca istenen genişlik ve yükseklik değerlerini elle veya istenirseniz orijinal en boy oranını korurken siz hazır ayarları kullanarak ayarlayabilirsiniz.

Resim yeniden boyutlandırma işlemleri sırasında isterseniz resmin oran orantısını bozabilir, isterseniz de koruyabilirsiniz. Böylece yeniden boyutlandırma sonrasında kötü görünen resim ve fotoğraflara engel olabiliyorsunuz. Görsellerin dik veya yatak çevrilmesi sırasında da yeniden boyutlandırma algoritmasından faydalanılarak resmin temel nitelikleri bozulmuyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

753 kez indirildi

YORUM YAZIN