IECacheView 1.57

IECacheView 1.57

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:48 KB
Üretici:NirSoft
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:19 Nisan 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (48 KB)
518 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

IECacheView, Internet Explorer önbellek dosyalarını görüntüleyen ücretsiz bir programdır.

IECacheView Internet Explorer önbellek klasörünü okuyan küçük boyutlu ve taşınabilir bir yardımcı yazılım aracıdır. Şu anda önbellekte saklanan tüm dosyaların listesini görüntüler. IECacheView Internet Explorer önbellek klasörünü tarayarak önbellekte saklanan tüm dosyaların listesini sunar. İsterseniz Excel ya da, bir HTML / metin / XML dosyasına kolayca tüm önbellek bilgileri kaydedebilirsiniz.

IECacheView, kurulum veya ekstra DLL dosyaları istemez. Herhangi bir klasöre kopyalayarak çalıştırabilirsiniz. Program güncel olarak depolanan önbellek dosylarını gösterir. Eğer başka bir kullanıcının veya işletim sisteminin önbellek dosyalarını görmek isterseniz “Select Cache Folder” (F9) seçeneği ile önbellek dosyalarının yerini belirtebilirsiniz.

Her önbellek dosyası için, aşağıdaki bilgiler görüntülenir:

Dosya adı, İçerik Türü, URL, Son erişildi Zamanı, Son Güncelleme Zamanı, Bitiş Zamanı, Hits Sayısı, Dosya Boyutu, Klasör Adı ve önbellek dosya tam yolu.

Programın Artıları :

*IECacheView, sadece önbellek dosyalarını görüntüleyebilmektedir. Önbellek görüntülenirken tanımlama bilgileri ve önbellek dosyaları karıştırılmaz.
*Önbellek dosyalarını filtreleyebilir (resim, yazı, video, ses veya uygulama).
*Yazılım, Windows CacheView uygulamasının gösteremediği bazı sütunları gösterir; dosya tipi, hiti, alt klasör adı ve önbellek dosyasının tam adı ve yolu.
*Yazılım ile istenilen önbellek dosyasını herhangi bir klasöre kopyalayabilir, daha sonra da Excel, OpenOffice Spreadsheet gibi uygulamalara yapıştırabilirsiniz.
*Başka bir kullanıcının veya başka bir diskteki önbellek dosyalarını görüntüleyebilir, pencere izleyicisi ile sadece kayıt edilen önbellek dosyalarını görüntüleyebilirsiniz.

Programın Türkçe Dil Dosyasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

İndireceğiniz paketin içindeki IECacheView_lng.ini adlı dosyayı programı açtığınız yere kopyalarsanız program Türkçe olarak çalışacaktır..

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

518 kez indirildi

YORUM YAZIN