ImBatch 5.8.1

ImBatch 5.8.1

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:14.4 MB
Üretici:High Motion Software
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:5 Ocak 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (14.4 MB)
518 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

ImBatch, ücretsiz olan resim düzenleme yazılımı ile resimleriniz üzerinde toplu halde işlemleri yapabilirsiniz.

Yazılım resim düzenlemede toplu işlem için destek sunarken, görüntülerinize birden fazla düzenleme işlemleri uygulamanıza yardımcı olan bir kullanıcı dostu ve güçlü bir uygulamadır. ImBatch kullanıcıların görüntüleri düzenleme işlemlerini geniş bir yelpazede gerçekleştirmek ve farklı dosya formatlarına dönüştürmesine yardımcı olmak için tasarlanmış profesyonel bir yazılımdır.

Program ile tek bir tuşa basarak komut dosyalarını kullanabilir, birden fazla resim dosyası üzerinde rahatça düzenleme yapabilirsiniz. Bu özelliklerin yanı sıra istediğiniz sonuçları elde etmek için farklı görevleri birleştirerek tek seferde resim dosyalarının üzerine uygulayabilirsiniz. Program ile boyutlandırma, döndürme, yumuşak gölge verme, görüntüyü ters çevirme, renk sayısı değiştirme, siyah beyaza dönüştürme, EXIF/IPTC etiketlerini düzenleme-silme, filigran ekleme (watermark), kesme, renk ayarlamaları değiştirme, bulanıklaştırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Çeşitli dosya biçimlerini BMP, DIB, RLE, TIF, TIFF, FAX, G3N, G3F, XIF, GIF, JPG, JPEG, JPE, Cif, PCX, PNG, TGA, TARGA, VDA, ICB, VST, PIX, PXM, PPM,PGM, PBM, WBMP, JP2, J2K, JPC, J2C, DCX, DAT, PSD, WDP, destekler.

Görüntü işleme programı ImBatch, yukarıda saydığımız tüm işlemleri kolayca ve toplu halde yapabildiğinden her bir resimle tek tek uğraşarak zaman kaybetmeyeceksiniz, aksine bu işler eğlenceli hale gelecektir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

518 kez indirildi

YORUM YAZIN