Internet Download Manager 6.28.12

Internet Download Manager 6.28.12

DosyaMerkezi.net
Lisans:Deneme
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:5.93 MB
Üretici:Tonec Inc
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:9 Haziran 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (5.93 MB)
1234 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Internet Download Manager ile 5 kata kadar daha hızlı dosya indirebilirsiniz.

İnternet Download Manager programı ile internetten istediğiniz programı en hızlı şekilde indirebilirsiniz. Program, IDM Internet Explorer, Opera, Firefox, Avant Browser, Google Chrome gibi tüm popüler tarayıcılarda sorunsuzca çalışmaktadır.

Bu program ile bağlantınızın kesilmesi sonucunda yarıda kalan download işlemlerinize kaldığı yerden devam edebilir, dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir ve ne zaman indirileceğini ayarlayabilirsiniz. Profesyonel bir indirme yöneticisi olan Internet Download Manager FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerine, proxy sunucularına, güvenlik duvarlarına (firewall), çerezlere (cookie), MP3 ses dosyalarına ve MPEG video içeriklerine destek barındırıyor. Internet Explorer, Firefox ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olabilen yazılım sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

Popülerleşen video sitelerinden direkt olarak içerik indirebildiğiniz Internet Download Manager sade ve basit arayüzü ile her türden kullanıcıya hitap ediyor. Birçok alternatif ve ücretsiz dosya indirme yöneticisine ücretli ve profesyonel bir çözüm programı olarak rakip durumunda bulunan yazılımdır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

1234 kez indirildi

YORUM YAZIN