iTools 4.3.8.8

iTools 4.3.8.8

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:14.8 MB
Üretici:Thinksky
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:14 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (14.8 MB)
1602 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

ITools; IPhone, IPad Ve IPod Touch için Dosya Yöneticisi ve Senkronizasyonu Programıdır.

iTunes alternatifi olan iTools yazılımı ile tüm iOS işletim sistemine sahip kullanıcılar (iPhone, iPad ve iPod Touch) artık daha basit bir şekilde tüm dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirler. Program ile bilgisayarınız ve iOS cihazlarınız arasında senkronizasyon işlemini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca iTools, hızlı resim, müzik, iletişim bilgisi ekleme-silme, uygulama yönetimi (yükleme-kaldırma-yedekleme), telefondaki medya dosyalarını içe-dışa aktarma, mesaj ve takvim yönetimi, gibi bir çok özelliği barındırır. iPhone, iPad, iPod kullanıcıları için hazırlanmış olan iTools programında iTunes’un yaptığı birçok şeyi daha hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

iTools, hızlı resim, müzik, iletişim bilgisi ekleme-silme, uygulama yönetimi (yükleme-kaldırma-yedekleme), telefondaki medya dosyalarını içe-dışa aktarma, mesaj ve takvim yönetimi, gibi bir çok özelliği barındırır.

Program içerisindeki terimler ve anlamları:

Media: Bu kısımdan cihazınıza yüklediğiniz tüm müziklere ulaşabilirsiniz. Silip ekleme yapabilirsiniz.
Photos: Albümlerinizi düzenleyebilir veya çekmiş olduğunu fotoğrafları bilgisayarınıza tutup atarak kopyalayabilirsiniz.
iBooks: Varsa Pdf formatındaki e-Kitaplarınızı kontrol edebilirsiniz.
Applications: Yüklemiş olduğunuz tüm uygulama ve oyunlara buradan ulaşabilirsiniz. Yedeklerini alabilir, kaldırma işlemini yapabilirsiniz.
Desktop: Telefonunuzun birebir görüntüsünü çıkartır. Buradan uygulamaları tutup yerlerini değiştirerek düzenleme yapabilirsiniz.
Storage: Depoladığınız dosyaları gösterir.
File System: Cihazın içerisindeki tüm dosyalarınızı gösterir. System dosyalarında herhangi bir silme düzenleme yaparsanız cihazınız bir daha çalışmayabilir. Bu yüzden wallpapers veya Ringtones üzerinden zil sesi değişikliği veya arka plan duvar kağıtlarını ekleyip silebilirsiniz.
Information: Telefon rehberinizdeki tüm kişileri, mesajları ve notlarınızı görebilir, düzenleme ve ekleme yapabilir, yedeklerinizi kolaylıkla alabilirsiniz.

Güncelleme ile Gelen Yenilikler:

*Dropzone Uygulama güncelleme istemi artış,
*Mikro-kanal desteği veri kurtarma farklı versiyonlarını yönetme,
*Mikro-kanal yönetimi Tamir Sorunları,
*Uygulama Yükleme ayrıntıları görüntüleme,
*Fırça kurtarma işlemi,
*Müzik İndirme siteleri,
*BHO bileşen

kaydı,
*Yerel kaynaklar anormal görüntü sorunlarını alırken sabit ilerleme çubuğu.

Benzer Konular

  • iTunes 12.6.1 (Windows) Apple cihazlarınız arasında senkronizasyon sağlamanın en hızlı yolu. Müzik ve video arşivi yapıp yönetmek, en yeni şarkıları satın alarak kütüphanenize eklemek, Apple cihazları arasında […]
  • PhoneClean 4.1.0 PhoneClean ile artık ihtiyacınız olan tüm verileri düzenleyecek ve silebileceksiniz. PhoneClean, iPhone, iPad ve iPod Touch üzerinde gereksiz veya istenmeyen verileri silmenizi sağlayan […]
  • iDevice Manager 7.2.1.0 iDevice Manager ile İOS, İPAD cihazlarınızla bilgisayarınız arasında sorunsuz bağlantı kurun. Bilgisayarınızda bulunan kişisel bilgilerinizi (mp3 şarkı listelerinizi ,resim ve […]
  • KMPlayer 4.2.1.4 KMPlayer, çok yönlü bir multimedya oynatıcıdır. KMPlayer içerdiği biçimlerinin çeşitli türlerini kapsayacak çok yönlü bir multi medya oynatıcıdır. KMPlayer AVI, ASF, WMV, AVS, FLV, MKV, […]
  • Any Video Converter Free 6.0.8 Hepsi bir arada hızlı bir şekilde video kalitesini bozmadan video dönüştürme aracıdır. Any Video Converter programı ile bilgisayarınızdaki arşivinizde bulunan videolarınızı veya […]

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

1602 kez indirildi