iTools 4.3.8.8

iTools 4.3.8.8

DosyaMerkezi.net
Lisans: Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:14.8 MB
Üretici:Thinksky
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:14 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (14.8 MB)
1690 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

ITools; IPhone, IPad Ve IPod Touch için Dosya Yöneticisi ve Senkronizasyonu Programıdır.

iTunes alternatifi olan iTools yazılımı ile tüm iOS işletim sistemine sahip kullanıcılar (iPhone, iPad ve iPod Touch) artık daha basit bir şekilde tüm dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirler. Program ile bilgisayarınız ve iOS cihazlarınız arasında senkronizasyon işlemini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca iTools, hızlı resim, müzik, iletişim bilgisi ekleme-silme, uygulama yönetimi (yükleme-kaldırma-yedekleme), telefondaki medya dosyalarını içe-dışa aktarma, mesaj ve takvim yönetimi, gibi bir çok özelliği barındırır. iPhone, iPad, iPod kullanıcıları için hazırlanmış olan iTools programında iTunes’un yaptığı birçok şeyi daha hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

iTools, hızlı resim, müzik, iletişim bilgisi ekleme-silme, uygulama yönetimi (yükleme-kaldırma-yedekleme), telefondaki medya dosyalarını içe-dışa aktarma, mesaj ve takvim yönetimi, gibi bir çok özelliği barındırır.

Program içerisindeki terimler ve anlamları:

Media: Bu kısımdan cihazınıza yüklediğiniz tüm müziklere ulaşabilirsiniz. Silip ekleme yapabilirsiniz.
Photos: Albümlerinizi düzenleyebilir veya çekmiş olduğunu fotoğrafları bilgisayarınıza tutup atarak kopyalayabilirsiniz.
iBooks: Varsa Pdf formatındaki e-Kitaplarınızı kontrol edebilirsiniz.
Applications: Yüklemiş olduğunuz tüm uygulama ve oyunlara buradan ulaşabilirsiniz. Yedeklerini alabilir, kaldırma işlemini yapabilirsiniz.
Desktop: Telefonunuzun birebir görüntüsünü çıkartır. Buradan uygulamaları tutup yerlerini değiştirerek düzenleme yapabilirsiniz.
Storage: Depoladığınız dosyaları gösterir.
File System: Cihazın içerisindeki tüm dosyalarınızı gösterir. System dosyalarında herhangi bir silme düzenleme yaparsanız cihazınız bir daha çalışmayabilir. Bu yüzden wallpapers veya Ringtones üzerinden zil sesi değişikliği veya arka plan duvar kağıtlarını ekleyip silebilirsiniz.
Information: Telefon rehberinizdeki tüm kişileri, mesajları ve notlarınızı görebilir, düzenleme ve ekleme yapabilir, yedeklerinizi kolaylıkla alabilirsiniz.

Güncelleme ile Gelen Yenilikler:

*Dropzone Uygulama güncelleme istemi artış,
*Mikro-kanal desteği veri kurtarma farklı versiyonlarını yönetme,
*Mikro-kanal yönetimi Tamir Sorunları,
*Uygulama Yükleme ayrıntıları görüntüleme,
*Fırça kurtarma işlemi,
*Müzik İndirme siteleri,
*BHO bileşen

kaydı,
*Yerel kaynaklar anormal görüntü sorunlarını alırken sabit ilerleme çubuğu.

Benzer Konular

  • CopyTrans Manager 1.109 iOS cihazlarınız için tasarlanmış bütün işlemleri yapmanızı sağlayan ücretsiz arşiv düzenleyici ve yöneticisi. CopyTrans Manager, iTunes ile yapabileceğiniz bütün işlemleri daha basit ve […]
  • iPhone 6 ve iPad mini Yakında Geliyor Apple iPhone 6, iPad mini ve iPad Air 2 versiyonu söylentilere göre ufak bir gecikme ile bizlerle birlikte olacak!   Apple’ın yeni nesil akıllı telefonu Apple iPhone 6 hakkındaki […]
  • Syncios 6.2.3 Syncios, iOS mobil cihazlarınız için müzik, video, fotoğraf, kitap, rehber vs dosya transferi yapmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Syncios , iOS cihaz ile PC arasında dosya […]
  • YTD Youtube Downloader v5.6 YTD , YouTube ve benzeri video sitelerinden seçtiğiniz video klipleri kaydetme aracı. YTD Video Downloader basit YouTube ve diğer video sitelerinden en sevdiğiniz video klipleri kaydetmek […]
  • iTunes 12.6.1 (Windows) Apple cihazlarınız arasında senkronizasyon sağlamanın en hızlı yolu. Müzik ve video arşivi yapıp yönetmek, en yeni şarkıları satın alarak kütüphanenize eklemek, Apple cihazları arasında […]

RelatedPost

1690 kez indirildi