IZArc v4.2

IZArc v4.2

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:4.91 MB
Üretici:IZSoftware
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:23 Aralık 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (4.91 MB)
570 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

IZArc, En iyi ücretsiz dosya arşivleme programı.

IZArc programı dünya genelinde bir çok kullanıcının ihtiyacı olan ve kesinlikle destekleyeceği bir özelliğe sahip. Bu özellik dosyaları normal boyutlarının çok daha altında değerlerle bilgisayar depolamasında saklayabilmesi, yani sıkıştırma.

IZArc programı henüz ciddi düzeyde gelişim gösterememiş olsa da program, yazılım sıkıştırarak depolama dünyasında kendisine bir nebzede olsa yer açmış bulunmaktadır. Günümüzde bilgisayar program ve yazılımları hayli gelişmekte ve durmadan ilerlemektedir. Bundan kaynaklı olarak yazılım ve programların boyutları da son derece ciddi düzeylere ulaşmaktadır.

Yeni model, depolaması çok uçuk düzeylerdeki bilgisayarların haricindeki tüm bilgisayarlar için devreye IZArc programı giriyor. Yeni çıkan yazılım ve programların boyutlarını olabilecek en minimum düzeye getirerek bilgisayarların depolamasına yardımcı oluyor.

Programın desteklediği formatlar;

7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, B64, BH, BIN, BZ2, BZA, C2D, CAB, CDI, CPIO, DEB, ENC, GCA, GZ, GZA, HA, IMG, ISO, JAR, LHA, LIB, LZH, MDF, MBF, MIM, NRG, PAK, PDI, PK3, RAR, RPM, TAR, TAZ, TBZ, TGZ, TZ, UUE, WAR, XXE, YZ1, Z, ZIP, ZOO

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

570 kez indirildi

YORUM YAZIN