Jing 2.9.15255

Jing 2.9.15255

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:6.4 MB
Üretici:TechSmith
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:19 Nisan 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (6.4 MB)
773 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Jing, ücretsiz ekran görüntüsü alma ve video olarak (PNG/SWF) kaydetme programı.

Jing yazılımı ile ekran görüntülerini almak ve ekrandaki kısa videoları paylaşmanızı sağlayan bir ekran kayıt programıdır. Yazılım etkin bir pencere veya seçtiğiniz bir bölge yada tüm masaüstünü, isterseniz sadece bir segmenti seçmenizi sağlar. Ayrıca, en fazla beş dakika uzunluğunda olan videolar çekebilirsiniz.

Ekran görüntüsü almak ve ekran videosu çekmek için kullanabileceğiniz bu ücretsiz araç sayesinde bu iki işlemi tek bir yazılım üzerinden gerçekleştirebilir ve ayrıca bu işlemleri yaparken birçok farklı özellik ile ekran görüntülerinize veya videolarınıza farklılıklar katabilirsiniz.

Ekranınızın istediğiniz herhangi bir yerinin görüntüsünü ya da videosunu alabileceğiniz Jing ile ayrıca bu aldığınız resimleri veya videoları Flickr, YouTube gibi farklı sosyal ağlarda da hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Ayrıca Flickr ve YouTube dışında Screencast.com sitesine de tek bir tıklama ile gönderebileceğiniz içerkleri isterseniz de FTP sunucunuza tek tıklama ile yollayabilir veya e-posta ile arkadaşlarınıza yollayabilirsiniz.

SWF formatında videolar çeken Jing, TechSmith’in video düzenleme yazılımı olan Camtasia Studio ile uyumlu çalışarak çektiğiniz ekran videolarını düzenlemenize de olanak tanıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

773 kez indirildi

YORUM YAZIN