KeyScrambler Personal 3.11

KeyScrambler Personal 3.11

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:1.5 MB
Üretici:QFX Software
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:11 Nisan 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (1.5 MB)
471 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

KeyScrambler Personal keylogger kullanıcı adınızı ve şifrenizi koruyan ücretsiz bir programdır.

KeyScrambler Personal bir tarayıcı plug-in web tarayıcısı için oturum açma kutuları, arama motorları, web posta (Gmail, Yahoo vb), forumlar ve diğer form giriş alanları içine yazdığınız şifrelerinizin casus keylogger programları tarafından ele geçirilmesini engeller. Programın kullanımı çok kolaydır ve tarayıcınızı başlattığınız zaman otomatik olarak sizi korumaya başlar. KeyScrambler Personal, Google Chrome, Internet Explorer ve Firefox dahil olmak üzere tüm popüler tarayıcıları ile çalışır.

KeyScrambler aynı zamanda ücretsiz bir (browser) web tarayıcısı yamasıdır. Internet Explorer ve Firefox için hazırlanan bu uygulamayı kurarak internet sitelerinde yazmış olduğunuz bilgilerin şifrelenerek yazılmasını sağlayabilir ve böylece keylogger denen klavye ile yazmış olduğunuz yazıları hafızasında tutarak gizli bilgilerinizin açığa çıkmasına yolaçan programların zararlarından korunursunuz.

KeyScrambler kutucuklara yazmış olduğunuz bilgileri farklı karakterlere çevirerek anlamsız kılmakta ve böylece okunamamasını sağlamaktadır. Örneğin deneme yazdığımızda lxuö/y gibi anlamsız ve her seferinde değişen bir karakterler kümesi oluşturuyor. Özellikle internet bankacılığı kullanan kullanıcılarımıza tavsiyemiz olan bu ücretsiz program ile keylogger endişesinden kurtulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

471 kez indirildi

YORUM YAZIN