LastPass 4.1.55

LastPass 4.1.55

DosyaMerkezi.net
Lisans: Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:16.5 MB
Üretici:LastPass
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:22 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (16.5 MB)
729 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

İnternette sitelere girişlerde kullandığınız şifreleri sık sık unutuyorsanız bu program tam da sizin için.

LastPass, ödüllü bir parola yöneticisi, şifreleri kaydeder ve size her bilgisayar ve mobil cihazdan güvenli erişim sağlar. Lastpass kullanarak tüm siteleri koruyan güçlü parolalar oluşturabilirsiniz.

LastPass Password Manager kullandığınız şifrelerin hepsini ezberlemek zorunda kalmadan güvenli bir şekilde tüm bilgileri tutmak için uygun bir programdır. Herhangi bir siteye giriş yapmak için önceden ilk defa girdiğiniz bilgilerinizi daha sonra otomatik olarak hatırlatması için LastPass programını kullanabilirsiniz. Program sayesinde şifrenizi unutma konusunda bir daha endişelenmenize gerek kalmaz.

Program tüm popüler tarayıcılarla entegre çalışabiliyor. Tüm kayıtlı şifre ekranları için kullanıcı adı ve şifre bilgilerini otomatik olarak kendisi dolduruyor. Ayrıca profiller oluşturarak, sık kullandığınız form verilerini (isim, adres, telefon, email vs.) kaydederek, istediğiniz zaman tek tıklamayla bu bilgileri otomatik olarak formda dolduruyor. Program birden fazla platormda çalışabiliyor. Oluşturduğunuz profile başka bilgisayarlardan ve tarayıcılardan da erişebiliyorsunuz.

Bir web sitesindeki hesabınıza giriş yaptığınızda program bu girişi algılayıp size bu sitedeki giriş bilgilerinizi kaydetmek isteyip istemediğinizi sorar. Kaydetmek isterseniz çıkan ekranda siteyi kaydedeceğiniz grubu ve diğer seçeneklerden istediğinizi seçerek kaydedebilirsiniz.

Programın diğer özellikleri arasında, güvenli şifre oluşturma, kimlik avı koruması, tek seferlik şifre oluşturma, otomatik giriş, içe alma/dışarı aktarma, sanal klavye gibi pek çok özellik bulunuyor. Programa ücret karşılığında üye olduğunuzda yazılımı mobil cihazlarda kullanabilme gibi bazı ilave özelliklere de sahip oluyorsunuz.

Ücretsiz ve Türkçe Şifre/Paralo Yöneticisi ile yapabilecekleriniz:

*Tek ana parola ile şifreleri hatırlamaya son!
*Tek tıkla gırış. Şifreleri yazmaya son!
*Tarayıcılar arası eşıtleme. Birden çok tarayıcı/bilgisayar mı kullanıyorsun? LastPass şifrelerinizi güvenli biçimde senkronize ediyor.
*Otomatık form doldurma ile formları otomatik olarak doldurun!
*Arkadaşlarınla paylaş, şifreleri e-posta ile göndermeye son!
*Verılerını dışa aktar. Verilerini kontrol altına al!
*Kimlik avı koruması ile verınızı koruyun
*Güvenlı parolalar oluştur. Parolalarını daha güçlü hale getir!
*Güvenlı notlar sakla! Diğer önemli veri tiplerini güvenle sakla!
*Usb dısk’ten erışım. Yedekle ve usb’den geri yükle!
*Verinizi içe aktarın. Varolan verilerini kullan!
*Tek kullanımlık şifreler. Tuş kaydedici programlar için koruma!
*Yedekleme ve geri yükleme aracıyla bir daha asla parola unutma derdiniz olmasın! Güvenilir olmayan bir bilgisayar veya ağdan lastpass mahzeninize erişmek    için tek kullanımlık parolaları kullanın ve lastpass ana parolanız hakkında hiçbir endişeniz olmasın.
*Kımlık hırsızlığı koruması ile şifre avı saldırıları için koruma! Kimlik avı sitelerine karşı giriş bilgilerinizi açığa çıkarmaktan kendinizi otomatik olarak koruyun.  Lastpass giriş bilgilerinizi hiçbir kimlik avı sitesinde otomatik olarak doldurmaz.
*Heryerden erişim. Şifrelerinize her yerden ulaşın! Verilerinize evden, işten veya bir ınternet cafe’den çevrimiçim olarak lastpass.com üzerinden erişin.

Benzer Konular

  • Password Safe 3.40.0 Tüm şifrelerinizi güvenle saklayabileceğiniz şifre yönetim aracıdır. Üye olduğumuz forum, alışveriş, medya, bloglar, banka internet sitelerine giriş için kullandığımız şifrelerimizi bazen […]
  • KeePass Password Safe v2.36 KeePass Password Safe, açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir şifre yönetme ve saklama programı. KeePass açık kaynaklı bir şifre düzenleyicisidir. Kullanmış olduğunuz şifreleri düzenlemenize […]
  • Password Manager XP 3.3.700 Password Manager XP, Kullanıcı adı ve parola ve PİN, PUK numaralarınız bir yerde toplamaya yarayan program. Password Manager ekstra koruma (XP) için yardımcı ve güvenli bir şekilde […]
  • EssentialPIM Free 7.23 EssentialPIM Free, ücretsiz  Planlama Ve Ajanda Yönetim Programı. Kişisel bilgi ve randevu yöneticisi olan bu yazılım ile ileriki zamanlar için yapmanız gerekenleri kaydedebileceğiniz […]
  • KeyScrambler Personal 3.11 KeyScrambler Personal keylogger kullanıcı adınızı ve şifrenizi koruyan ücretsiz bir programdır. KeyScrambler Personal bir tarayıcı plug-in web tarayıcısı için oturum açma kutuları, arama […]

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

729 kez indirildi