Lfs 6M Pro Tweak

Lfs 6M Pro Tweak

DosyaMerkezi.net
Lisans: Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:2.94 MB
Üretici:dosyamerkezi.net
İşletim Sistemi:Windows Tümü
Son Güncelleme:14 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (2.94 MB)
1741 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Lfs 6M Pro Tweak, oyunda aracın lastik ayarını, motor gücünü, turbo ayarını, gamber ayarını yapabilmenizi sağlayan yardımcı bir program.

Lfs Yeni Sürümü olan Lfs 6.M sürümünde bazı grafik ayarlarında iyileştirmeler yapıldığı gibi yeni eklenen pistte de değişiklikler ve iyileştirmeler yapılmış. FS Tweak ile, önceden indirmiş olduğunuz yamada hata varsa mesela, arabanın tekerleği arka çamurluğa girmiş ise bunu düzelterek olması gereken yere getirebilirsiniz. Lastik ve jantın, genişlik yada büyüklüğünü ayarlayabilirsiniz, camber ayarı yapabilirsiniz, turbo ayarını düzenleyebilirsiniz, önden çekişli arabayı arkadan itişli, arkadan itişli arabayı önden çekişli yada 4×4 yapabilirsiniz, LFS jant yaması yapabilirsiniz.

Ekran Görüntülerini takip ederek kurulum yapabilirsiniz.

* Rardan çıkarttığımız 6M pro tweak uygulamasını Lfs’nin kurulu olduğu dizine atıyoruz, örnek vermek gerekirse C de ise LFS Yol Bilgisayarım C:/LFS.
* Önce lfs yi ardından ise tweak programımızı açıyoruz, karşımıza alttaki resimdeki gibi bir görüntü gelecek.
* Sol üst köşede bulunan Attach to procces (ataçlı olan ) yazıya tıkladığımızda karşımıza bir ekran gelecek.
* Bu bölümden ise Attach to seleted procces’i seçtiğimiz de tweak programımızı aktif etmiş oluyoruz. Diğer fotoda olduğu gibi tüm gerekli ayar rakamları karşımızda    olacaktır.
* Kısaca CarTypes bölümü motor gücü ile alakalı olan bölümdür buradan bir çok motor modifiyesi yapabilirsiniz, fakat önemli olan kural şudur, bizler yamalarda    genellikle XRG ve XFg kullanırız bizim ayar yapacağımız bölüm CarType2 bölümüdür.
* Demo Cars Editor bölümünde motor gücünü artırabilir, Torkunu yükseltebilir önden, arkadan veya dört çeker yapabilirsiniz.
* Demo Cars Wheels Editor Bölümü ise tamamen lastiklerle alakalı olan bölümdür buradan ofsetli jantlar, lastikler ince taban kalın taban, gibi modifiye  işlemlerinizi yapabilirsiniz.
* Sol bölümde bulunan her hangi bir jantı seçmek ve ardından load butonuna bir defaya mahsus tıklamaktır, o listede gördüğünüz bütün jantları kullanabilirsiniz.

NOT: Lfs 6M Pro Tweak programını kullanabilmeniz için Microsoft .Netframework 4 programını bilgisayarınıza indirmelisiniz.

Benzer Konular

  • LFS Motor Sesi Yaması LFS 75 Adet Motor Sesi Yaması İndir Live For Speed oyunu bildiğiniz gibi düşük boyutta yüksek kaliteli bir oyundur. Sizde Live For Speed oyununun içerisinde kullandığınız arçların motor […]
  • Lfs Volkswagen Jetta yaması Lfs Volkswagen Jetta Yaması İndir En çok tercih edilen bu simülasyon/araba yarışı oyununda birbirinden farklı modellerde gösterge, far, sinyal, stop modifiye işlemlerini rahatlıkla […]
  • Lfs Bmw M3 F80 2014 Yaması LFS Bmw M3 F80 2014 Yaması İndir En çok tercih edilen bu simülasyon/araba yarışı oyununda birbirinden farklı modellerde gösterge, far, sinyal, stop modifiye işlemlerini rahatlıkla […]
  • Euro Truck Simulator 2 Hız Yaması 1.0.5 Euro Truck Simulator 2 Hız Yaması İndir Euro Truck Simulator 2 Hız Yaması ile bütün oyun severlerin şikayetçi olduğu hız limiti konusunu çözmek için hazırlanan son derece kullanışlı ve […]
  • LFS Audi RS5 Jant Yaması İndir LFS Audi RS5 Jant Yaması İndir Farklı modellerde Türk plaka, gösterge, far, sinyal, stop modifiye işlemlerini rahatlıkla bu yama sayesinde yapabilecek ve aracınızı zevkinize göre […]

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

1741 kez indirildi