Logitech Setpoint Mause Driver

Logitech Setpoint Mause Driver

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:76 MB
Üretici:Logitech
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:2 Şubat 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (76 MB)
854 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Logitech SetPoint ile mausunuzun tuşlarına istediğiniz özel fonksiyonları atayabilirsiniz.

Logitech SetPoint, Microsoft tarafından kurulan standart mause yazılımlarından daha fazla üstün özelliklere sahip iyi bir driver dosyasıdır. Bu driver dosyasını yüklediğinizde kullanmakta olduğunuz Logitech marka tüm mause modellerini en üst düzeyde kullanabilirsiniz.

Logitech SetPoint, aynı zamanda bir driver dosyası olduğundan sisteminize kurduğunuzda mausunuz için en mükemmel bir driver dosyası da kurmuş olursunuz. Logitech SetPoint yazılımı mouse veya klavyenizde kişiselleştirmek istediğiniz sıklıkla kullandığınız işlevlere sadece tek bir tıklama ile ulaşabilmeniz için olanak tanır.

Logitech Setpoint Mause Driver özellikleri:

*Mause’unuzdaki düğmelerin işlevlerini değiştirmek istediğinizde. SetPoint, aşağıda listelenen Windows® 8 özellikleri dahil olmak üzere mause düğmelerinize çeşitli işlevler aramanıza olanak tanır.
*Mause’unuzda 5’ten fazla düğme varsa. Windows beş düğmeli mause’lar için yerleşik desteğe sahiptir, ancak mause’unuzda beşten fazla düğme varsa ekstra düğmeleri desteklemek üzere SetPoint’i yüklemeniz gerekir. Mause’unuz Logitech G Serisi oyun mause’u ise, SetPoint yerine Logitech Gaming Software’i (LGS) yüklemeniz gerekir.
*Mause’unuzda eğim tekerleği varsa ve Microsoft Excel gibi geleneksel Windows masaüstü uygulamalarında sola ve sağa kaydırma yapmak istiyorsanız.
*Yaygın olarak kullanılan Windows 8 işlevlerinin kısayollarını klavyenizin F tuşlarına atamak istiyorsanız,

NOT: Mausunuzda eğim tekerleği varsa, pek çok Windows 8 stili uygulamada çalışacaktır. Ancak, geleneksel Windows masaüstü uygulamalarında yatay kaydırma için SetPoint’e ihtiyacınız vardır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

854 kez indirildi

YORUM YAZIN