Lys İçin Veli İzin Dilekçesi Örneği

Lys İçin Veli İzin Dilekçesi Örneği

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:13.5 KB
Üretici:dosyamerkezi.net
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:5 Mart 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (13.5 KB)
695 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Lys İçin Veli İzin Dilekçesi Örneği İndir

Lise son sınıf öğrencilerinin girdiği LYS sınavına hazırlık amacıyla idaresinden izin almak için geçerli mazeret arayan ve hatta sahte rapor bile almayı düşünenleri sevindirecek haber Milli Eğitim Bakanlığından geldi. Buna göre LYS sınavına girecek olan lise son sınıf öğrencilerine 45 günlük izin verileceğini duyurdu. Milli Eğitim Bakanlığı velilerinin onayı olan öğrenciler için son 45 günde izinli sayılacaklarını açıkladı.

Okul müdürlüklerine verdiğimiz linkten indireceğiniz Lys İçin Veli İzin Dilekçesi ile başvuru yapan veliler çocukları için 45 gün izin alabilecek. Milli Eğitim Bakanlığının bu kararı öğrenci ve velileri sevindirdi.

Sınav tarihi yaklaştığı günlerde en çok aranan sorulardan bazıları şunlardır;

Okul Müdürlüğüne nasıl izin dilekçesi yazılır, LYS izin dilekçesi nasıl yazılır, 45 günlük izin dilekçesi nasıl yazılır, lise son sınıf öğrencileri için izin dilekçesi örneği, öğrenci 45 günlük izin dilekçesi nasıl yazılır?

NOT: Bu dilekçe örneği, ihtiyacınız olan dilekçenin nereye yazılacağı, dilekçe düzeni vs. konusunda size fikir verebilmesi amacıyla paylaşılmıştır. Siz kendinize göre uyarlamalı, bilgileri kendinize göre doldurmalısınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

695 kez indirildi

YORUM YAZIN