M8 Free Multi Clipboard 23.07

M8 Free Multi Clipboard 23.07

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:7.1 MB
Üretici:M8 Software
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:27 Şubat 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (7.1 MB)
845 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

M8 Free Multi Clipboard, ücretsiz bir çoklu panoya resim kopyalama programıdır.

M8 Free Multi Clipboard, panoya birden çok öğe kopyalamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir yazılımdır. Aracın arayüzü sade ve işlemleri yapmak çok kolay. Panoya kopyaladığınız tüm öğeler otomatik olarak sarı sütununda görünür. Buna ek olarak, görüntüleme modunun yanı sıra, erişim kısayol ve makro kliplerini değiştirebilirsiniz. M8 Free Clipboard çok düşük sistem kaynakları üzerinde çalışır. Ayrıca anlık bir yardım dosyası içerir ve çok iyi bir tepki süresine sahiptir.

Kısaca; Program, kullanıcılara çoklu metin kopyalama yapabilmenizi hem de ekran görüntüsü kaydedebilmenizi sağlayan kapsamlı bir yazılımdır. Windows işletim sistemi kullanıcıları için uygun olan program ücretsizdir. Kopyaladığınız 25 ekran görüntüsü veya yazıyı hafızasında tutarak gerekli olduğu zaman kullanmanıza izin veren program ile çoklu panoya resim kopyalama işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ekran görüntüsünü kaydedebilmek için Print Screen, sadece aktif pencere için Alt + Print Screen tuş kombinasyonlarını kullanabilirsiniz. M8 Free Multi Clipboard programının en önemli özelliği çoklu kayıt yapması, yani geriye doğru kaydettiğiniz son 25 yazı veya grafiği görebilmeniz ve üzerini tıklamayla hafızaya yeniden kopyalayabilmeniz mümkündür.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

845 kez indirildi

YORUM YAZIN