Minecraft – Pocket Edition v1.0.4.1

Minecraft – Pocket Edition v1.0.4.1

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretli
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:56.14MB
Üretici:Mojang
İşletim Sistemi:Android
Son Güncelleme:27 Şubat 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (56.14MB)
2685 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(11 votes, average: 4,27 out of 5)
Loading...Loading...

Minecraft – Pocket Edition v1.0.4.1

Şimdiye kadar Pocket Edition: Minecraft büyük güncelleştirmesini oynayın! Bir neslin revizyon bulunuyor. Şimdi indirin ve kendiniz görün! Minecraft bir şeyler inşa etmek için blokları yerleştirerek ve macera oluyor ilgili. Pocket Edition Survival ve Creative modları, bir yerel Wi-Fi ağ üzerinden çok oyunculu, sonsuz dünyalar, mağaralar, yeni canlılarını, çetelerin, köy ve çok daha fazlasını içerir. Craft, oluşturmak ve böylece uzun yakmak eller yedek ve pil gibi dünyanın her yerinde keşfetmek. Hareket Minecraft zevk için daha iyi bir zaman var olmamıştı. Minecraft – Pocket Edition Universal App. Kez ödeme ve Android cihazların herhangi oynamak.

Şimdiye kadar Pocket Edition: Minecraft büyük güncelleştirmesini oynayın! Bir neslin revizyon bulunuyor. Şimdi indirin ve kendiniz görün!Minecraft şeyler inşa etmek için blokları yerleştirerek ve macera oluyor ilgili.

Pocket Edition Survival ve Creative modları, bir yerel Wi-Fi ağ üzerinden çok oyunculu, sonsuz dünyalar, mağaralar, yeni canlılarını, çetelerin, köy ve çok daha fazlasını içerir. Craft, oluşturmak ve böylece uzun yakmak eller yedek ve pil gibi dünyanın her yerinde keşfetmek.

Hareket Minecraft zevk için daha iyi bir zaman var olmamıştı.

Minecraft – Pocket Edition Universal App. Kez ödeme ve Android cihazların herhangi oynamak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

2685 kez indirildi

YORUM YAZIN