Movavi Video Converter 17.2

Movavi Video Converter 17.2

DosyaMerkezi.net
Lisans: Deneme Sürümü
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:48.8 MB
Üretici:Movavi
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:30 Aralık 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (48.8 MB)
903 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Movavi Video Converter, harika video montajları hazırlama programı.

Yenilenen dönüştürme motoruyla yeniden tasarlanmış ve hızlandırılmış Movavi Video Converter, video kesme, video döndürme, video düzenleme, video dönüştürme, videolardan ses alma imkanı tanıyan bir video dönüştürme işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Program yaygın olarak en çok kullanılan video formatlarını destekler. Movavi Video Converter programını kullanarak 3GP, AVI, FLV, M2TS, MKV, MP4, MOV, MPG, VOB, OGV, WEBM, WMV gibi video dosyalarını ve birçok diğer farklı türleri dönüştürebilirsiniz. Bunun yanında MP3, WAV, OGG, WMA, FLAV, AAC türündeki ses dosyaları için ses dönüştürme işlemi de gerçekleştirilebilmektedir.

Harika video montajları içim izlemeniz gerekenler:

Aşağıdaki sıralamayı takip ederek mükemmel sonuçlara en kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

1. İşlem; Medya Dosyalarınızı Ekleyin.

*Video Ekleyin; Ultra HD dahil, video dosyalarınızı herhangi bir biçim ve çözünürlükte açın. Giriş videosu biçimlerine bakın
*Ses Ekleyin; Tek bir tıklamayla tüm müzik kitaplığınıza işlem yapın. Giriş sesi biçimlerine bakın
*DVD Ekleyin; DVD koleksiyonunuzu sabit sürücünüze aktarın – DVDlerinizi ripleyin ve video dosyaları olarak kaydedin.
*Görüntü Ekleyin; En popüler biçimler arasında görüntü dosyalarını dönüştürün. Giriş görüntüsü biçimlerine bakın

2. İşlem; Çıkış Biçimini veya Aygıtı Seçin.

*Herhangi Bir Biçim; Size gereken biçimi seçin: Program mevcut tüm video, ses ve görüntü biçimlerini ve codec dizilerini destekler.
*Herhangi Bir Aygıt; Pratik hazır önayarları kullanarak 200’den fazla mobil aygıt için tek tıklamayla medya dosyası dönüştürmenin tadını çıkarın.
*Herhangi Bir Web Sitesi; Videonuzu video barındırma siteleri ve sosyal ağlara yüklemek için hızlı, kolay ve otomatik bir şekilde hazırlayın.

3. İşlem; Gerekirse Videonuzu Düzenleyin.

*Kesin ve birleştirin, Kırpın ve döndürün, Dengeleyin ve kaliteyi iyileştirin, Açıklama ve filigranlar ekleyin

4. İşlem; Dosyalarınızı Işık Hızıyla Dönüştürün.

*Yenilikçi SuperSpeed modumuzla, videoları klasik dönüştürme yöntemlerinden 79 kata kadar hızlı dönüştürebilirsiniz. Yeniden sıkıştırma gerekmez veya kalite kaybı görülmez!

Diğer Özellikleri:

*NVIDIA CUDA, NVENC ve Intel HD Graphics donanım desteği dönüştürme hızını 3,5 kata kadar artırır.
*Ses Çıkartın; Videodan ses çıkartın ve video parçasının bir bölümünü kaydederek zil sesleri veya müzik örnekleri hazırlayın.
*Sesi Ayarlayın; Ses seviyesini artırın, azaltın veya normalleştirin. 16’ya kadar ses parçasını final videonuza aktarın.
*GIFler Oluşturun; Video dosyalarınız için komik GIF animasyonları hazırlayın. GIF’ dönüştürülecek video segmentlerini belirleyin.
*Kareleri Kaydedin; Videolardan ekran görüntüleri alın ve çıkarttığınız kareleri popüler görüntü biçimlerinde kaydedin.
*Çevrimiçi Paylaşın; Dahili Share Online uygulamasını kullanarak dönüştürülen dosyaları program içinden sosyal medya sitelerine yükleyin.
*Klasör Gözetleme; Bir klasör seçin, dönüştürme parametrelerini belirleyin ve bu klasördeki tüm video dosyalarını otomatik olarak dönüştürün.
*Esnek Ayarlar; Video ve ses codec dizilerini seçin, özel çözünürlük, bit hızı belirleyin ve diğer gelişmiş ayarları yapın.
*İki Geçişli Kodlama; Çıkış videosunda boyut ve kalite arasında en iyi dengeyi elde etmek için bu seçeneği belirleyin.
*Çok çekirdekli işlemcinizi maksimum kapasitede kullanın! Yazılım 2 veya 4 dosyayı aynı anda en etkili şekilde dönüştürmek için CPU kullanımınızı tahmin eder ve işlemci çekirdeklerini yükler.

Sistem gereksinimleri;

-Microsoft Windows® XP/Vista/7/8/10 (en güncel yamalar ve hizmet paketleri yüklenmiş)
-Intel®, AMD® ya da uyumlu işlemciler, 1 GHz
-NVIDIA® GeForce™ serisi 6 veya üstü, AMD Radeon™ R600 ve üstü güncel sürücülü grafik kartları
-1024×768 ekran çözünürlüğü, 32 bit renk
-Windows XP için 256 MB RAM; Windows Vista için 512 MB RAM; Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 için 1 GB RAM
-Yükleme için 140 MB boş sabit disk alanı,
-ilerideki işlemler için 750 MB
-Yükleme için yönetici izinleri gereklidir

Benzer Konular

  • Any Video Converter Free 6.0.8 Hepsi bir arada hızlı bir şekilde video kalitesini bozmadan video dönüştürme aracıdır. Any Video Converter programı ile bilgisayarınızdaki arşivinizde bulunan videolarınızı veya […]
  • Movavi Video Converter 17.2.1 Movavi Video Converter 17.2.1 indir Movavi Video Converter dosyaları veya videoları dönüştürür ve farklı formatlarda kaydedebilirsiniz PC ve Mac OS için shareware bir video […]
  • ImTOO Video Converter Standard 7.8.16.20160419 ImTOO Video Converter profesyonel bir video dönüştürme aracıdır. ImTOO Video Converter, video ve ses dosyalarınızı istediğiniz formata çevirebilen dönüşüm programıdır. Program ile […]
  • aTube Catcher v3.8.8007 aTube Catcher, YouTube video indirme ve format dönüştürme programı. aTube Catcher YouTube ve benzeri platform videolarını kolaylıkla indirmenizi amaçlayan bir yazılımdır. aTube Catcher […]
  • Xilisoft Video Converter 7.8.16.20160419 Xilisoft Video Converter, cep telefonları için video dönüştürme yazılımı. Xilisoft Video Converter, popüler HD / SD video ve ses dosyası formatları arasında standart video dönüştürme […]

RelatedPost

903 kez indirildi